Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Unokahúgomnak mit vegyek...

Unokahúgomnak mit vegyek szülinapjára? A lány hetedikes, és én vagyok a keresztanyja, ezért is gondolom ezt fontosnak.

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt nem ismered, kérdezd a szüleit.
2020. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hetedikes akkor kérdezd meg nyugodtan őt magát, hogy minek örülne. Lányom most lesz 16 éves és már hatodikos kora óta én sem tudtam belőni, hogy minek örülne a keresztanyjától vagy más rokontól.

Volt úgy hogy összeálltunk, nagyszülő+nagynéni+szülők és így együtt vettünk neki telefont - persze a mi részünk volt benne szülőként a nagyobb, ők csak kis pénzt adtak bele, de így volt olyan ajándéka aminek örült. Talán neki is lenne olyan kívánsága amit önmagában a szülei nem vennének meg neki de ha kis pénzzel beszállnátok, akkor már igen, mert ő mondjuk egy kicsivel drágábbat nézett volna ki magának mint a szülei.

A keresztanyjától hetedikben, nyolcadikban amúgy ékszert és illatszereket kapott a lányom. Nem drágát, ezüst karláncot vagy bizsut, meg csokit.

2020. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém 13. szülinapjára kerékpárt kapott a családtól, mindenki beleadott kicsit, a szülők meg többet. De ez persze csak egy történet, ha a lány nem szeret bicajozni, akkor nem jó. Kérdezd meg a szüleit.
2020. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a korban a legtörékenyebb a lányok önbizalma. Szóval én a helyedben élményt, illetve Magabiztosságot adnék neki. Pl el vinnem kozmetikushoz, fodrászhoz, vagy bárhova, ahol el lazulhat, és szebbnek érezheti magát. :) Vagy el vinném vásárolni. Tudom, teljesen úgy tűnhet, hogy a külsőségek rabja vagyok, de őszintén, rengeteg lány össze tenné a két kezét ezért. És én is így lettem volna annó. De rengeteg lányt ismerek 12-16 éves korban, akik pl kondi bérletet kérnek karácsonyra, vagy más ünnepre. Remélem tudtam segíteni! 😊
2020. júl. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 Igen, ez jó ötlet.

A lányom barátnőjének adtunk ilyet ajándékba hetedikesen, elvittem a két lányt együtt kozmetikushoz - nagyon élvezték.

Csak arra kell figyelni Kérdező, hogy olyan kozmetikust keress, aki tudja hogy ők még gyerekek, az ő bőrükkel nem ugyanúgy kell bánni, mint a felnőttekével. Rá kell kérdezned mikor választasz valakit, hogy mit ajánlana egy 12-13 éves lánynak, milyen kezelést vagy egyebet csinálna vele. Ha ugyanazt mondja mint egy felnőttnek, akkor mást kell keresni, nehogy nagy sírás legyen másnap, mert kivörösödött arccal kellene utcára menie.

Egy enyhe tisztítás, arcpakolás, gőzölés, arcmasszázs és hasonlók, azok elsőre nagyon jók, aztán a végén egy kedves, nem kirívó smink - ami azért a tükörben látványos, de a nappali utcán sem túl feltűnő egy ilyen korú lánynál. Aztán lehet csinálni fényképeket.

Lányom barátnőjének nagyon tetszett.

2020. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, #5 nagyon jó ötlet!
2020. júl. 5. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Arcmaszk, smink termékek abbol is szempilla spiral, szajfeny, nude szinu ruzs, tus, nude szemhej paletta.

13 evesen kb ilyenel siman sminkelhet szolidan.

2020. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!