Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a barátomnak 17....

Mit adjak a barátomnak 17. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Október elején lesz a születésnapja és nem igazán tudok kitalálni valami tökéletes ajándékot. Több, mint fél éve járunk, folyton rágózik, nadrágot szeretne venni már egy ideje de nem talál magának valót. Minek örülne egy fiú? Ti mit vennétek? Nem muszáj konkrétan barátnak, de fiúnak. Előre is köszönöm

2020. szept. 17. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Én a barátomnak öklözőzsírt vennék.
2020. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Fiúja válogatja. De attól is függ, hogy mekkora összegben gondolkodsz. Van-e kézügyességed? Mit szeret még?

Ha csak rágózni szeret és nadrágot venne, én az előbbivel kezdenék valamit, ugyanis ruhát senkinek nem veszek, még családon belül sem, mert nem biztos, hogy ami nekem tetszik, az neki is fog, vagy jó a méret, de az ajándékutalvány járható út, ha tudod melyik helyre jár, és megengedheted magadnak.

Én vennék egy nagy dobozos rágót, a doboz méretéhez képest amúgy is olyan kevés van benne, tennék bele több féle rágót, így a fehérek bármilyen ízűek lehetnének (gyümölcsös, mentolos), a dobozt meg kidekorálnám valami jópofa mintával.

Én is így hordok magammal rágót, nem kell annyit keresgélnem, a dobozban nem nyomódnak össze, és nem félév múlva fogom a táskám alján megtalálni a csomagolásban maradt utolsó egy-két rágókat, amiket mindig elkeverek.

Ennyi infó alapján nekem ennyi jutott eszembe most.

Vagy ha szereti, lehet neki verset is írni, rá jellemző dolgokat poénosan :)

2020. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Vegyél sok gumit.
2020. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem minden fiú egyforma,minden fiú másnak örül!

Szerintem egy hozzá illő nadrág jó ajándék neki.

2020. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
12%
Egy hasznalt tangabugyit, hogy mindig erezze a zamatodat.
2020. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neki pár sorsjegyet.
2020. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
20%

Egy használt kotont, amit egy hajléktalannal lőttél el, ezen felül mond meg neki hogy gumi nélkül is berakta.

Ezek mellé természetesen az öklözőzsír is tökéletes kieg.

2020. szept. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
18%

Nadrágot ne mert ha ő sem talál magának megfelelőt akkor te sem, szerintem te se hordnanál szívesen egy olyan nadrágot ami nem tetszik.

Vegyél neki karambitot vagy naruto figurát

2020. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki ÉRTELMES választ ír! Nagyon sokat segítettetek, a többi meg nőjön fel ha van rá lehetőség
2020. szept. 19. 18:01
 10/10 anonim válasza:
Igazán nincs mit! A 2-es válaszoló nevében meg elnézést kérek!
2020. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!