Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a (lány)testvérem...

Mit vegyek a (lány)testvérem szülinapjára?

Figyelt kérdés
18 lesz,hát mit mondjak.Van barátja több mint egy évesek.Szereti a földrajzot,mást nagyon nem tudok róla elmondani.Rendelni fogok,mivel önkéntes karanténban vagyok(külföldről jöttem haza)nem muszáj ajándék ötletet mondani,ha mondasz egy jó online áruházat nekem az is tökre megfelelő :))

2020. szept. 19. 17:27
 1/6 anonim válasza:
100%

Én mint, lány (nő) szeretem az ékszereket(fülbevaló,nyaklánc, gyűrű stb.) Földrajz témájú nyaklánc? Föld alakú plüss? [link]


Szerintem tiszta aranyos én biztos örülnék neki :)

2020. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Parfüm? 😊
2020. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szereti a földrajzot, akkor egy földgömböt vagy egy térképet, ami falra feltehető.
2020. szept. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már köszi megvan, csináltatunk egy bögrét amin a barátjával vannak. Azért koszi6az ötletes válaszokat! :)
2020. szept. 22. 06:52
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Elég gagyi és klisés ajándék.
2020. szept. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak:Olyat fogok csinálni hogyha kinyitsz egy dobozt szétnyílnak az oldalai es az oldalára van ragasztva csoki és stb a közepén egy masik doboz, ott vagy a bögre doboza lesz vagy még egy ilyen csokis
2020. szept. 23. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!