Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 20 éves bátyámnak szülinapi...

20 éves bátyámnak szülinapi ajándék? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Dolgozik, szóval amit akar azt amúgy megveszi magának.


Anyuék telefont akartak neki venni, jelenleg DualSim-es Galaxy S9 van neki.

Elég gyorsan merül már neki, ezért most vett hozzá 20.000-es powerbankot.

Azt mondta telefont véletlenül sem vegyünk neki, ebben benne van a saját kártyája és a céges is, egy csomó sms meg fontos dolog, és amúgy sem akarja lecserélni mert neki ez tökéletes. (valamikor megy akksit cseréltetni benne)


Telefonon kívül anyuéknak sincs más ötletük, mit lehetne ami hasznos lenne. Laptopja, gépe, ps-e van....



2020. szept. 26. 12:48
 1/9 anonim válasza:
2%
Kérd meg egy Barátnődet, hogy vegye el a szüzességét neki. Biztosan örülne.
2020. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%

én egy ilyen telefont tudnék ajánlani sok évig jó lenne

[link]

2020. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
16%
Szerintem egy Porschenak is örülne.
2020. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Akár többen is, de fizessetek be neki egy üdülést (ha van, akkor a párjával együtt). Menjen egy sétarepülésre a ti költségeteken. Ismerősöm ezt kapta egyik kerek évfordulójára (Gödöllő-Esztergom-Pilis-Margit sziget-Gödöllő útvonal).

Telefont vessétek el, hiszen megmondta, hogy nem kéri!

2020. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát telefon kilőve meg a többi elektronikus cucc.

Én akkor egy élménnyel próbálkoznék. Fizessetek be egy vacsorár egy éttermebe vagy egy kalandparkba vagy valami ilyesmibe.

2020. szept. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hívj neki 2csajt.
2020. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Ne eszközzel, hanem élményekkel ajándékozzátok meg. Lehet az akár fürdő, kalandpark, gokartozás ha szereti, meglátogatni egy várost, ahol még nem volt, stb. Szerintem ilyesmi ötletekkel nem nyúlhattok mellé.


Ha mindenképp tárgyi ajándékot akartok, akkor vagy játékot, vagy valami személyes dolgot, emléket csináltassatok neki.

2020. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten a Magyar Ékszer nevű üzlet készít megrendelésre tárgyakat (úgy tudom, hogy csak ezüstből, de elküldésre is). L. internet: Magyar Ékszer.
2020. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Ajándékutalványt vegyetek neki, arra azt vesz, amit akar. Már moziutalványt is lehet venni, akár azt is vehettek.
2020. szept. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!