Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mitt vegyek a lányom 11.szülin...

Mitt vegyek a lányom 11.szülinapjára?

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Ezt tőle kérdezd meg.
2020. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudod, mi a saját lányod érdeklődési köre?
2020. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Ásd el magad jó mélyre. És ezt egy anya komolyan kérdezi? 😮😳


Biztos, hogy a te gyereked?

2020. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Talán gyakrabban kellene vele beszélgetned és megtudod. Az apám annyira se volt leleményes soha, hogy nem technikai kütyük tömkelegére van szükségem, hanem arra, hogy minőségi időt töltsön velem.
2020. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

En ebben a korban màr igy hozzà szoktam hogy nincs minöségi idö hogy màr eszembe sem jutott az sem hogy egyáltalàn hiànyozzon.

Barbiztam amugy 11 évesen még. Meg eladosat könyvtsrosat fodràszosat kozmetikumosat jatszottunk szoval minden ehhez valo jöhetett volna.Szoval ilyen szituacios jatekokhoz

2020. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*már ugy
2020. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Kedves ötös, nem szeretnélek lelombozni, de ezek a 11 évesek már nem olyanok, mint régen.

Leszámítva, hogy egy anyának azért illene tudni, az ilyen korú gyerekeknek sokszor szülői (leginkább anyai) felügyelettel, vagy anélkül facebook/insta/youtube stb. csatornájuk van.

Nálunk van egy kislány, az anyja is teszi fel, hogy milyen szuper csili-vili cuccokat vesz neki, a kedvenc videósoktól, és rakják fel a videókat, hogy kövessék be az ismerősök. Holott a kislány harmadikos, de úgy káromkodik, mint egy kocsis. Pedig nem buta, csak "menő".

Mindazonáltal kedves kérdező, adhatnál meg pár infót a kislányról, azon túl, hogy 11 éves, mert a gyerekek nem egyformák.

2020. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hogy a te lányodnak mi lenne a megfelelő. Az én húgom nemrég (szintén 11 éves) egy audio rendszert kapott, mert imád zenét hallgatni + egy csomó általa kedvelt zenét kiírtam neki CD-re. De olyan lányt is ismerek az osztályából, aki meg megkapta a legújabb iPhone-t szülinapjára. Szóval az igények nagyon nem egyformák, meg az sem, hogy hogyan szeretné a szülő látni a gyerekét X év múlva felnőttként.
2020. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Vegyél neki társasjátékot és játsszon együtt a család.
2020. okt. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
7. Es azert vagyok nullara pontozva mert en Barbiztam 11 évesen??
2020. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!