Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A 30. szülinapja màsnak is...

A 30. szülinapja màsnak is pocsékul telt? Vagy csak engem ver az élet...?!

Figyelt kérdés

A 18. és 20. is jò sz@r volt...ugyebàr ezek ilyen "nevezetesebb" szàmok. Kis naiv akkor azt gondoltam "semmi gond, majd a 30 biztos szuper lesz"!

Hàt nem...ugyanolyan pocsék, ha nem pocsékabb!

Màs is volt ìgy, hogyan dolgoztad fel?



2020. okt. 26. 11:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Ahhoz, hogy jó legyen, tenni kell. Senkit nem látogat meg a Szülinapi Tündérke.
2020. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Trollkodokra nem vagyok kivancsi!
2020. okt. 26. 11:31
 3/24 anonim válasza:
87%

Igen, csak téged ver az élet.

Amúgy nem, mindenkinek vannak nehézségei, csak mert nem írja ki minden második ember hogy milyen gobdjai vannak, az nem azt jelenti, hogy csak neked vannak 😂

18 szülinapom végig zokogtam, ez van. Jé, de nem gobdolom hogy csak az én életem olyan nehéz, hogy az élet csak engem ver.

2020. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

#1 vagyok, nem "trollkodok".


Csak mondom, hogy a szülinapod nem lesz magától szipi-szupi meg minden. Nem törvényszerű, hogy egy nap - ami amúgy à la nature teljesen olyan, mint a többi - csak úgy magától szuper legyen.


Ahhoz tervezés, szervezés kell.

2020. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Tettél azért, hogy jó legyen vagy csak ültél és reménykedtél?
2020. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Igen, tettem eleg sokat!


Ne itt eljetek ki a hulyesegeiteket, trollkodni otthon!

2020. okt. 26. 11:40
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

B+, a sopánkodás mellé semmilyen infót nem írtál ki, akkor mégis honnan szüljük meg, hogy te igenis tettél valamit?


Mit csináltál?

2020. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi információ alapján nem lehet érdemi választ adni.
2020. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
27%

Vannak ilyenek akiknek a nevezetesebbek mindig rosszul sülnek el. Haverom pl. mindig ilyenkor kerül "bajba", lesz beteg. 18, 20, 25 és szerintem a 30. is így fog telni.


Vagy az anyám. A 40.-et mindenki elfelejtette, kivéve engem meg a testvérem. Ez különösen rossz fényt vet nagyszüleimre meg az apámra. Csoda, hogy mindig depressziós volt gyerekkoromban?

2020. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

A szülinapod is ugyanolyan nap mint a többi. Talán jobban kellene élned és akkor a szülinapod sem lenne pocsék, nem?

Én a legtöbb szülinapomon dolgoztam, de magasról teszek rá, mert jól el vagyok az életben. :D

2020. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!