Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » El várható a másiktól, hogy ő...

El várható a másiktól, hogy ő tegye boldoggá a szueltesnapunk? Jogos a harag ha nem kapunk aznap semmit a párunktól?

Figyelt kérdés
25 éves leszek, úgy képzeltem el milyen boldog napom lesz. Előttem volt a tökéletes születésnap, mire vágynék. Más lányok hatalmas és drága ajándékokat kapnak. Meglepetés bulit, vacsorát, virágokat és stb. Az én párom egy virággal ha le tud, de ő Valentinnapra sem ad semmit, és május elsején sincs kosár mert hülyeség. Olyan szomorú vagyok, már 4 éve együtt vagyunk. Eleinte kitett magáért de már nem olyan. Nyáron voltunk nyaralni, de azóta se randi se kirándulás semmi. Ja és pénze sincs, mert elment másra. Venni se tudott nekem semmit. Bezzeg az egyik baráti társaságunkba 10000 forintot dobtunk ki a hölgynek ajándékra.. Én velem miért nem lehet királynőként bánni? Nem csinálok rosszakat, szívem lelkem kiteszem

2020. okt. 26. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A párod nem érti meg, hogy neked ezek a dolgok fontosak. De egyáltalán elmagyaráztad neki? Magától nem tudja kitalálni (van aki igen, de ritka).


Ha sehogy se tudod vele megértetni, és olyan nagyon fontosak neked ezek a dolgok, hogy ennyire szomorkodsz miatta, akkor érdemes inkább olyan párt keresned, akivel jobban összhangban vannak az igényeitek.


A saját boldogságodést pedig elsősorban te felelsz. Nem érdemes másokra várni.

2020. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

' Én velem miért nem lehet királynőként bánni?'


Talan mert csak egy hisztis, kovetelozo liba vagy? Bezzeg mas, bezzeg a tobbiek draga ajandekokat kapnak, bezzeg te mar mindent elkepzeltel, bezzeg neked jar a meglepetes... Neki mi jar? Te ot kiralykent kezeled, vagy ATM-nek hasznalod csak?

2020. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyesmire vágysz akkor bizony ezt el kell mondani a párodnak. Állj elé, és mond el, hogy te is vágysz meglepetés szülinapra, nagy ajándékokra. Ha nem mondod el neki, akkor honnan tudja?

Az én párom például tudja, hogy valentin napkor semmiféle giccses dolgot nem akarok, sőt nem akarom megtartani a valentinnapot sem. Tudja, nem is lep meg semmivel amiért nagyon hálás vagyok neki. De tudja, hogy imádom a sárga rózsát, így azt mindig kapok. Előre meg kell beszélni mindent.

2020. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én virágot sem kaptam...

Én nem akarok fenn ezen.

29 lettem szeptemberben, a pàrom apja ràkos volt, a szülinapomon màr nagyon rosszul volt, rà 2 napra meg is halt. A pàrom el is felejtette a szülinapomat, nem haragszom rà ezért.

2020. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom évek óta nem lep meg semmivel. SZülinapomat, névnapomat letudta annyival hogy ha eszébe jutott, akkor mondta: "Ja! boldog szülinapot/ névnapot!" Volt sok beszélgetésünk, hogy én bizony igénylem, hogy meglepjen ilyenkor valamivel, de mindig az a vége, hogy elfelejti, ő ezzel nem foglalkozik stb. Szóval ráhagytam. AMikor szülinapom, névnapom van, én magam okozok örömet magamnak. Nyáron volt a szülinapom. Egyik barátnőmmel elmentem wellnessezni hétvégén. Nem szóltam a páromnak, csak pénteken munka után már mentünk is a barátnőmmel. Pénteken késő este ( a szülinapomon) hívott telefonon, hogy merre vagyok, mert most érkezett haza a kártyapartiról ahol a haverjaival volt, és én meg sehol. Aggódik. Mondtam, hogy meglepetés szülinapi wellnessen vagyok, vasárnap este érkezem. Addig se üzenet, se telefon nem kell. Ki is kapcsoltam a telefont. Élveztem. Vasárnap este persze közölte, hogy ez neki nem tetszik. Én meg közöltem, hogy szokjon hozzá, mert ezentól én mindig meglepem magam ha valami ünnep lesz. Nemrég volt a névnapom. Megleptem magam egy gyönyörű kabáttal, cípővel. De meglepett a párom is mert vett bonbont. Azt hiszem kezdi észrevenni magát.

Szóval a boldogságot, meglepetést akarsz magadnak, akkor lepd meg magad. Élvezni fogod.

2020. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak tudnám, mi vonzó ebben az életpályamodellben, egy hülye kisfiút szolgálni egész életeden keresztül, aki annyira sem képes, hogy emlékezzen a szülinapodra...
2020. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5ös ez nagyon jó! Okos nő vagy!
2020. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, szerintem nem "várható el".

Én örülök, ha valentin napra, meg ilyen naptári ünnepekre nem kapok ajándékot, a szülinapomra is csak egy ölelést szoktam "elvárni" és mivel közel van egymáshoz a szülinapunk a párommal, a kettő között szoktunk egy hétvégét eltölteni kettesben, de itt nem wellnessre gondolok, csak simán lazítunk otthon, vagy kirándulunk. A névnap szerintem inkább vicces, mint ünnepelnivaló, őszintén szólva nagyon jól mulatnék ha én ajándékot kapnék azért, mert a szüleim xy nevet választottak nekem a születésem előtt. :DDD

Visszatérve arra, hogy miért nem tartom elvárhatónak: vannak akiknek fontos hogy ma az év x. napja van a naptár szerint, van akinek nem annyira. Persze felköszönteni illik a másikat ha neki annyira fontos, de nem "várható" szerintem hogy mindenféle királynőnek "járó" ajándékokat vásárolgasson tízezres összegekért....

2020. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha a másiknak éppen a módjában áll, hogy ajándékozzon, akkor elvárható. Én is vérig sértődnék, ha nem kapnék semmit.
2020. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!