Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit lehet venni egy 30 éves...

Mit lehet venni egy 30 éves férfinak akit nem olyan régen ismerek?

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerkedünk. Szeretném meglepni születésnapján. 30 éves lesz. Még nem tudom minek örülne igazán.

Szereti a focit, illetve az autókat. Sajnos csak tárgyi ajándék lehetséges a vírus miatt.

Tudnátok segíteni? Nem kell nagy dologra gondolni. :)


2021. jan. 4. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Fehérnemű.
2021. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Normális dolgokat írjatok már...
2021. jan. 4. 20:18
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Akkor vegyél neki kombináltfogót. Majd legközelebb írd meg, hogy miket tartasz okosnak és azt fogjuk írni.
2021. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Torta.
2021. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
77%
Bor, sör?
2021. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
87%
Előző vagyok, szerintem nem kell olyan nagy dolgot venni így az ismerkedesetek elején, aztán majd ha jobban negismered úgy is tudni fogod, hogy mit szeret
2021. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#3: Ritka egy bunkó ember vagy. Nekem ez már felfoghatatlan, hogy mi a francért kell ezen az oldalon folyamatosan kötekedni. Elkeserítő. :(


#4: Torta lesz!:)


#5: Nem iszik alkoholt. Igen értem amit írsz, csak szeretném meglepni. Viszont így nehéz, hogy nem annyira ismerjük egymást. A századik lomot meg nem akarom megvenni neki. Akkor lehet elég ha készítek egy tortàt!:)

2021. jan. 4. 21:56
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Írj a torta mellé neki valami üdvözlőlapot. Valami kedveset de mégis valami személyeset. Torta elfogy, de ez megmarad.
2021. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%

After shave.

Egy illat ami passzol az egyéniségéhez.

2021. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 b1812567 válasza:
69%

A klasszikus megoldás: könyvet.

Ha már tudod, hogy szereti a focit meg az autókat, akkor ilyen témában keresgélj. Ha nem vagy biztos benne, hogy szeret-e olvasni, akkor biztosan vannak autós témában albumok is.

Esetleg, ha van kedvenc filme/sorozata, akkor azzal kapcsolatosat is találhatsz.

2021. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!