Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Van ötletetek anyukám születés...

Van ötletetek anyukám születésnapi ajándékára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukám január végén lesz 47 éves, és sajnos nem nagyon van ötletem. Arra gondoltunk a tesóimmal, hogy összedobunk neki egy nagy ágyban reggelit. Pont vasárnapra esik a szülinapja, úgyhogy jól fog kijönni. Rántotta, kenyér amit mi sütünk, kávé, tea, smoothie, valami édes péksüti szerű amit szintén mi sütünk neki, ilyesmik. És ezt adnánk közösen. De szeretnék én egyedül is adni neki valamit. Apu meg tortát fog neki sütni, szóval ilyen tea/csoki/kávé (kajás) ajándék kilőve. A nővérem egy Supermom-os pólót fog neki adni. A kisebbik húgom rajzol valamit anyunak, a nagyobbik húgomat nem tudom.

Anyu egyébként alsós tanítónéni, nagyon fiatalos, sportol rendszeresen, szeret zenét hallgatni, olvasni (leginkább krimit), szeret részt venni az életünkben, eljön velünk koncertre, moziba, színházi előadásra, szóval nyitott azokra a dolgokra amik minket érdekelnek. Ezért is gondoltam először valami élményre, de azt most a vírus miatt nem merem adni. (Decemberben részt vettünk közösen egy online színházi előadáson, és online dumaszínházon is). Karácsonyra kapott tőlem egy nyakláncot, amiben van egy pici fekete kő, és ha közelről belenéz, akkor egy családi fotó van benne. Apuval kaptak közösen egy családi fotóalbumot az elmúlt évről. Szóval ékszer és ilyen fotós dolgok kilőve :D. Fázós egyébként, de karácsonyra kapott puha takarót, sálat és meleg papucsot is. Bögrét, gyertyát, fürdősót meg ilyesmiket meg mindig kap téliszünet előtt a gyerekektől ajándékba. Sminkelni nem szokott, parfüm, tusfürdő, arckrém, testápoló meg van itthon többféle, amit szintén karácsonyra kaptunk. Annyira nehér karácsony után szülinapi ajándékot venni :D. Könyvre amúgy gondoltam, de ahogy olvasgattam a tartalmakat, nem fogott meg egyik sem.

Én amúgy 20 éves lány vagyok, kb 10 ezerig tudok most ajándékot venni. De jöhetnek DIY ötletek is, szeretek ilyeneket csinálni, meg még van is időm, csak ötletem semmi.

Köszönöm ha segítesz!



2021. jan. 7. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

DIY-ban milyen technikákkal tudsz dolgozni? :)

Szeret olvasni. Írj neki valamit esetleg. Róla, rólatok. :)

2021. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg valami klassz saját készítésű könyvjelző? Pinteresten anyi ötlet van, hogy csak na ☺️
2021. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Festés, ragasztás, scrapbook, szalvétatechnika, egyszerűbb varrás/hímzés, makramé, ezek mennek. Ha van még ötlet, írhattok!

2021. jan. 7. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Keresztszemes technikával szuper könyvjelzőket lehet készíteni, akár idézettel, vagy a kedvenc könyvéhez/írójához igazítva :)
2021. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
72%

Esetleg ha van kézügyességed csinálj neki virágot papírból ami megmarad emlékbe(YouTube-n találsz videókat is),képeslappal amiben leírod mennyire szereted.

Esetleg meglepheted egy karkötővel mellé vagy fülbevalóval.

2021. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4-gyerek mellett eljár dolgozni, moziba, főz , mos ,takarít, sportol,színházba, miből van ?
2021. jan. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jo dolog olvasni; hogy ilyen magyar csalad is van!!
2021. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
7# igen, nekem is épp ez jutott eszembe :)
2021. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os, 8-as: Ez miért akkora csoda? Nyilván van férje, meg a "gyerekek" is megcsinálnak dolgokat, hiszen- legalábbis a 2 nagy- már 20 felett van.

Nekem is 4 van, a legkisebb gyerek 3 éves korátol dolgozom, mellette sokat olvasok, színházba, kirándulni járunk, ha nincs Covid. Minden csak szervezés kérdése.


Kérdező: én nagyon szoktam örülni, ha a gyerekek saját készítésű ajándékot adnak. Karácsonyra saját készítésű kis dohányzoasztalt készített a legnagyobb fiam, hát, volt öröm. Nyilván az nálad most nem jön szoba, de egy szép könyvjelző? Esetleg egy sokáig felhasználhato utalvány színházba, MÜPA-ba?

2021. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon kedves ötlet a reggeli készítés
2021. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!