Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándék ötleteitek...

Milyen ajándék ötleteitek lennétek 50. születésnapra?

Figyelt kérdés
Édesanyám 50 éves lesz nemsokára. De nem nagyon van ötletem, hogy mit is adhatnék neki, mindene meg van, jelen helyzetben az utazás stb. kilőve. Ti mit adtatok esetleg vagy milyen ötletetek lenne?
2021. jan. 15. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Valami támpontot adhatnál még hogy miket szeret, van-e hobbija stb.

Lehet például masszázs utalvány, kozmetikai arc kezelés utalvány, egy meleg pléd vagy papucs, valami jó könyv, finom desszert stb.

Esetleg kapszulás kávéfőző, vagy ha van már neki, akkor finom kapszulák hozzá.

2021. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Mi az öcsémmel anyukánknak a 70. szülinapjára chippendale táncos fiút szerveztünk.

Anyám imádta, hatalmas show volt, nagyon jól sült el.

2021. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Hát ez nagyon attól függ, hogy még is milyen az anyukád, miket szeret. Pl. ha szeret kozmetikushoz járni, vagy ilyen masszázs, meg bármi ilyen, akkor az első válaszolóval csak egyetérteni tudok, akkor érdemes lehet valami utalvány. De érted, pl. az én anyukám nem örülne az ilyesmi utalványoknak. Szóval ez nagyon attól függ, hogy milyen a te anyukád. Amúgy én az én anyukámnak mindig ilyen bolti utalványokat szoktam, meg új táskát, stb., mert sajna ő mindig elkölti másra (más családtagra) a pénzt, ő saját magától nagyon sajnálja a dolgokat. :( Viszont ha a te anyukádnak minden ilyen meg van, akkor még hobbihoz kapcsolatos dolgot is lehet neki adni. Vagy ha szeret néhanapján alkoholt inni, akkor valami drágább bort, vagy valamit lehetne neki adni. De ha szeret nosztalgiázni, és van anyukádról sok kép, akkor esetleg lehet valamilyen nagyobb képkeretbe így összegyűjteni egy csomót képet róla, meg családi képeket. De szerintem már maga az jó ajándék lehet, ha sütsz neki valami finom tortát. De lehet neki adni ilyen ajándékcsomagot, amiben különféle különlegesebb nem is tudom, tusfürdők, stb. vannak. Ha leírnád, hogy anyukád milyen, mit szeret csinálni, lehetne írni konkrétabb dolgokat is.
2021. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ékszer, valami élmény esetleg, például színházjegy vagy a dovido oldalán vannak ezek a mostanában nagyon divatba jött képek, amiket ki kell festeni számok szerint. Ez kikapcsol is, meg van sikerélménye is az embernek, ha elkészül.
2021. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Írj valamit róla!
2021. jan. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miket szeret csinálni? Kedvenc szín? Hobbi?
2021. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
73%

Én olyasmit ajánlanék, ami kicsit személyesebb is. Pl a gyerekkorodtól kezdve közös családi képek, emlékek, kinyomtatva, albumba rakva/ plakátra ragasztva. Mellé persze ha szeretnél vehetsz egy bon-bont vagy a kedvenc parfümjét vagy esetleg ahogy előttem is írták valamiféle ékszert amiről úgy gondolod hogy tetszene neki.

Szerintem az emberek sokkal jobban örülnek egy ilyesmiféle személyes ajándéknak mint egy mittudomén milyen drága dolognak. Sok emléket feleleveníthetsz benne és hidd el nagyon jól esne neki.

2021. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy szép különleges torta, és arany pehely pezsgő.

Szép kézi táska.

2021. jan. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akitakarsz válasza:

Fehér patkány

10 kg krumpli

Egy új Mercedes

Biblia

Korán

Tóra

Csurka farhát


Kicsit nehéz ötlet adni hogy ha semmit nem tudunk róla

2021. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mikor lesz a szülinapja, mert más hogy ha holnap, meg hogy ha márciusban.
2021. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!