Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek milyen "ajándékot"...

Szerintetek milyen "ajándékot" adjak neki?

Figyelt kérdés

Az egyik barátomnak február végén lesz a szülinapja (16 éves lesz, és fiú) és én nem tudom mit adjak neki. Sajnos nagyon messze lakunk egymástól, ráadásul a korona miatt sajnos meglátogatni sem tudom. Nem egy konkrét tárgyi ajándékra gondoltam, hanem valami gesztusra. Egész évben nagyon sokat segített nekem, és szeretném valahogy meghálálni. Van esetleg ötletetek, hogy mivel dobhatnám fel a napját?


16L



2021. febr. 18. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Hívd fel.

Legnagyobb ajándék az idő.

2021. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak közös képeitek, akkor pl szerkeszthetnél azokból vmi kedves kis virtuális ajándékot. :-)
2021. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg küldhetsz neki egy kis csomagot ami születésnapjára ér oda. Én valami személyes ajándékot tennék bele neki.
2021. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Vegyél egy muffint vagy süss valamit, szúrj bele egy gyertyát és hívd fel a szülinapján..és mondd neki hogy “fújja el” és kívánjon valamit :)
2021. febr. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
képeslap egy kedves, személyes üzenettel
2021. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem küldj neki egy szexi fotót magadról, az biztos feldobja a napját!
2021. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Én ilyet vettem neki a 17. szülinapjára, az Auchanban most egész olcsó, ötezerért akár hármat is kapsz:


[link]


Imádja. :)


18/L

2021. febr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!