Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hasznos/értelmes ajándék egy...

Hasznos/értelmes ajándék egy két évesnek?

Figyelt kérdés

Az ünnepelt már lassan belefullad a fischer price és a mindenfajta fajátékokba, (szerencsére a mesekönyvebe is) így nincs sok ötletem, hogy mit lehetne neki adni ami értelmes ajándék. Ruhákat jobb szeretik ők megvenni, de a kicsi szülinapjára egy ruhautalvány sem nagy ajándék, azért csak jó lenne valamit a kisgyerek kezébe adni.

Egy aktív kisfiú a szülinapos. Olyan 5-6 ezer forint értékben gondolkodom. (kerti és szobában gurulós játékból szintén minden is van)


2021. febr. 25. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok-sok színes gyurmát.
2021. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
87%
Kézszégfejlesztőt vennék neki, ami életkorának megfelel. Azzal nem lehet mellé lőni. :)
2021. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Ketevesnek mar lehet venni 2 vagy 3kereku bicajt, vagy egyensulyozos kismotort. (irtad, hogy gurulos jatek, de tricikli nem jatek az en szotaramban, hanem tricikli, vagy bicikli).


Maszofal, ha van hely felllitani biztonsagosan.


Es lehet, hogy mar belefullad a fajatekokba, de a keszsegfejlesztokbol sohasem eleg. Pl olyan "kifesto", amin csak nagy abra van, es egyaltalan nem reszletgazdag, szoval lehet krixkraxolni.

2021. febr. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, a gurulóst pedig úgy értettem, hogy tricikli, kismotor, fullos elektromos autó úgyhogy az is van minden. A kisebb baba még csak pár hónapos, úgyhogy azért úgy próbálok gondolkodni, hogy ne legyen lenyelős sem a játék hanem nagyobb darabok. Azt hiszem a duplo lesz a befutó, az hosszú távon is jó, meg kiszolgálja majd a harmadik gyereket is és az minél több annál jobb.
2021. febr. 26. 09:52
 5/9 anonim válasza:
58%

Kettes vagyok... esetleg ha kreatívak vagytok és van némi szabadidőtök készíthetnétek neki matatófalat. :)

Nálunk legalább is bevált!

2021. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy bevált az 5. #-nál, de ezt meg kell beszélni a gyerek szüleivel. A Kérdező ajándékozna, de nem ő a szülő.
2021. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a szülőktől kérdezd. Nekünk kétéves kislány van a családban, mindene megvan, ezért én is kérdezni szoktam. A gyereknek legyen meglepetés, a szülőnek nem baj, ha nem az.
2021. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindig megkérdezem, most először volt az a válasz, hogy amit gondolsz, bármi :(
2021. febr. 27. 20:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Matató fal?
2021. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!