Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Elhalasszam a kisfiam szülinap...

Elhalasszam a kisfiam szülinapi buliját a kialakult covid helyzet miatt?

Figyelt kérdés
Tavaly marcius 15_en se volt szülinapja tartva a jarvany miatt.Iden mar minden gyerek megkapta a meghivot,5 evesek.Szülök nem jönnek,es en elötte nap csinaltatok covid tesztet.
2021. márc. 5. 14:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
A kockázat az, hogy a gyerekek lehetnek tünetmentes vírushordozók. A negatív teszted arra megfelelő, hogy igazold, a tesztelés napján nem voltál beteg. Utána a többi gyerek beviheti hozzád, átadhatja a többinek és neked is, majd mindenki hazaviszi a családjába a vírust és így terjeszti. Mert gondolom nem állandó fertőtlenítéssel meg maszkban fognak a gyerekek lenni. Fura, hogy valaki így közösségbe engedi a gyerekét, és nem számol a lehetséges következményeivel. De az biztos, hogy te lennél a bűnbak, ha valahol a buli után/miatt dobja fel a talpát egy nagyszülő.
2021. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 alletta ***** válasza:
86%

kb. ugyanaz a véleményem, mint #1-é.

tartsátok meg szűk családi körben. szerintem a többi szülő is helyeselni fogja.

olvastam, hogy a Heim Pál, és a Madarász utcai kórház tele van covidos gyerekekkel. ezt bezzeg nem nagyon hangoztatják!

2021. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Erdekes karacsonykor minden rokonom egyutt volt,senki nem lett beteg.Nem tudom még hány szülinapjat kéne a gyereknek elfelejteni,egy 5 evesnek ez felfoghatatlan
2021. márc. 5. 15:05
 4/25 A kérdező kommentje:
A gyerek a barataival akarja megünnepelni. Nem a felnőttekkel.
2021. márc. 5. 15:05
 5/25 A kérdező kommentje:
Amugy az ovodaban nem közössegben vannak?ott hogyhogy nem lett covidos senki?
2021. márc. 5. 15:07
 6/25 alletta ***** válasza:
89%

te már eldöntötted, akkor minek kérdezel itt másokat?

azért kíváncsi leszek hány szülő fogja elengedni gyermekét?

2021. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Idaig az összes azt mondta hogy jön mivel ovodaban is minden nap egyutt vannak
2021. márc. 5. 15:13
 8/25 alletta ***** válasza:
100%

úgy legyen!

boldog szülinapot kisfiadnak!

2021. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Nekem egy buli nem érne ennyit, lesz még sok szülinapja.

De te már eldöntötted, hogy lesz.

2021. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
A 4.dik szülinapja se volt megtartva most az 5-dik se lenne.Még nem döntottem el de mivel az ovodaban mindem nap egyutt vannak amugy is,igy nem latom ertelmét ebben az evben is elhalasztani
2021. márc. 5. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!