Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek 19. szülinapomra? F

Mit kérjek 19. szülinapomra? F

Figyelt kérdés
Kb 1 hét és itt a szülinapom, de ötletem sincs mit szeretnék.. :D gondolkoztam egy cipőn vagy ruhán, de nincsenek nagy igényeim alapból, műszaki cikkeket megveszem magamnak stb, főleg korlátozás miatt nincs fantáziám. Ötletek?

2021. márc. 17. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csajt.


Honnét tudjuk, hogy te mit szeretnél? Meg nem kötelező kérni, főleg ennyi idősen. Haverokkal bulizz egyet és kész.

2021. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
36%
Barátnőt
2021. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Boldog Szülinapot előre is :D
2021. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kiskutyát.Mondd a szüleidnek,hogy anyu,apu már eléggé nagynak érzem magamat ahhoz hogy rendesen tudjak gondoskodni egy kisállatról.
2021. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
52%

Ne azon gondolkodj, hogy mit kérj, inkább azon, hogy te mit adsz azoknak, akiket szeretsz ezen a különleges napon.

Mert ha egy jó emlék lesz a szülinapod a hozzád legközelebb állókkal az maradandó.

Együtt csináljatok valami jót, persze, ami a mostani szűk lehetőségekbe belefér.

Minden jót és boldog születésnapot! 🙂

2021. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2021. márc. 18. 10:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Fura belegondolni, hogy valaki keri az ajandekot ... en kapni szoktam ... meglepetesbol. Kerni egyedul kajat szoktam, hogy a szulinapomon mi legyen a menu, vagy milyen legyen a torta izesitese ... de minden mas meglepi :)
2021. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem állt alapból szándékomban semmit se kérni, csak direkt kérdezték a szüleim, hogy mit szeretnék, viszont ötletem se volt, mert mindent magamnak megteremtek.

De már asszem kitaláltam mi lenne hasznos (a barátnőn kívűl :D)

2021. márc. 25. 21:41
 9/9 anonim válasza:
Egy normális emberi agyat.
2021. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!