Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak a szülinapomon?

Mit csináljak a szülinapomon?

Figyelt kérdés
Egyedül töltöm sajnos de azért szeretnék egy különleges szülinapot. Most hogy covid van kicsit nehezebb...

2021. márc. 17. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Élj!

Boldog Születésnapot! :)

2021. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Süti, zene, egy kis pia és jó hangulat.
2021. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Akár netes játék haverokkal, a családdal üllj össze, de ne itt GYIK-on töltsd a szülinapodat. :D
2021. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak csütörtökön lesz amúgy csak valami különlegeset szerettem volna
2021. márc. 17. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Háááát... nekem is nemrég volt, én is egyedül töltöttem. Vettem/csináltam fincsi kajákat amiket amúgy lusta vagyok megcsinálni vagy drágállom megvenni, vettem jó piákat, ettem, ittam, tévézgettem-netezgettem, a végére (nem) kicsit be is szívtam, szóval egész jól sikerült :-)
2021. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Rendelj valami finom kaját, vegyél olyan finomságokat, amiket amúgy nem szoktàl.

Pl.egyik barátnőm vett 5féle túró rudit (az a kedvence) és vègigkóstolgatta azokat.

2021. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Én sírva szoktam maszturbálni imádkozás közben.
2021. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!