Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak anyukámnak születésn...

Mit adjak anyukámnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

Áprilisban lesz 47 éves, és ötletem sincs, hogy mit adhatnék neki. Szeret kertészkedni, olvasni, illetve sütni. Régebben kézimunkázott is, de mostanság nincs nagyon ideje rá. Könyvet már rengeteget adtunk neki, így idén azt nem szeretnénk. Gondolkoztunk azon, hogy valami élményt kéne neki ajándékozni, de a járvány miatt most szinte sehová sem lehet menni.

Tudom, hogy elvileg nekem kéne ismernem, de ha megkérdezem tőle, hogy mit szeretne, ő azt mondja, hogy nincs szüksége semmire, itt vagyunk neki mi, és így boldog.

Ha valakinek van valami ötlete, azt megköszönöm.



2021. márc. 29. 11:12
 1/7 anonim válasza:
81%
És miért a zene kategória?
2021. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is jó szerencsétlen vagyok. Bocsánat, benéztem.
2021. márc. 29. 11:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Magbonbon?
2021. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Vidd el valami nagy kertészedbe és mond meg neki, hogy 10 ezer Ft értékben azt vesz, amit szeretne. Aztán hívd meg egy sütire 😊
2021. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
77%
Esetleg egy fényképes párna? Mindig megmarad neki és nem az értéke a lényeg.
2021. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit klissé lehet, de én például imádom a bögréket. Ha sokat kávézik, teázik akkor rendelhetsz neki személyre szabott bögrét amit te tervezel meg.
2021. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Könyvjelző, akár kézzel készített, személyre szóló?
2021. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!