Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Férfiak akiknek már van...

Férfiak akiknek már van gyereke ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés

Ma megtudtam h babát várok(első,tervezett baba)

2 nap múlva van a párom szulinapja ,de nem tudok neki mit venni mert megvan mindene de tényleg mindene ,és tudom hülye vagyok ,h nem tudok neki mit venni de ezt most hagyjuk is szóval szerintetek jó ötlet ha holnap egy olyan kis dobozkát kap amibe belerakok egy kiscipőt ami azt jelzi h hamarosan család leszünk?

Ui:Bocsi a helyesírás miatt de most ez a legkevesebb


2021. ápr. 7. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Én biztos nem ezt adnám "szülinapi ajándéknak", mert ez a tipikus, nesze semmi fog meg jól ajándék. Ha tervezett a baba, akkor a hírt úgyis megtudja. Mondjuk pont a szülinapján időzni.. De te ismered a párodat. Lehet boldog lesz egy babacipőtől. Inkább sütnék valamit ami a kedvenc sütije. Vagy csinálnék egy tökéletes vacsorát díszitéssel.
2021. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem külön kezeld a kettőt
2021. ápr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Örülni biztos fog a babának, de ez nem ajándék.
2021. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Én sem vonnám össze a kettőt. Lehet persze akkor megmondani neki, akkor mindig emlékezni fog rá, hogy a születésnapján tudta meg, hogy apa lesz.

De én ajándékoznék valami mást is, ugyanúgy ahogy más születésnapokon is.

2021. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát az én párom tuti örülne neki :D Ő az a pasi, akinek szintén mindene megvan, így ünnepekkor inkább jelképes ajándékokat adunk.
2021. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Nyugodtan vond össze a kettőt, de ne így. Teperd le, elégítsd ki, és utána kérdezd meg hogy "na, milyen volt egy terhes lánnyal/nővel/asszonnyal csinálni?".
2021. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
És megérkezett a 6-os kommentelő személyében az ősférfi :)
2021. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
#7: Azért valljuk be, hogy ennél jobb módot a legtöbb férfi ki sem tudna találni mint hír közlés :) Nincs olyan férfi, aki egy cipővel való közlésnek jobban örülne mint az általam leírt eseménynek.
2021. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom kedves 8-as. Nekünk a szex a mindennapjaink része, aktívan végezzük. Az én párom például eleinte félt szexelni, mikor megtudta, hogy babát várok.
2021. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Süss neki egy sütit, rakj bele egy gyertyát. Ez nekem bőven elég. Az a lényeg gondol rám valaki és nem csak azért, mert a fa52book kiirta.
2021. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!