Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Felköszöntenétek egy szülinapo...

Felköszöntenétek egy szülinapost, ha nem köszöntötte senki?

Figyelt kérdés

Próbáltam úgy fogalmazni, hogy ne kérésnek tűnjön mielőtt belekötne valaki.

Ma van a szülinapom de szinte csak 2 ember köszöntött fel, és úgy, hogy előtte megjegyeztem a dátumot. Úgy érzem senkinek se számítok már. Régi barátaim se köszöntöttek fel, azok se akikkel azért néha napján beszélek de csak mindig én kezdeményezek. Néha úgy érzem ha meghalnék se történne változás.



2021. ápr. 30. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Boldog szülinapot!

Lehet csak megfeledkeztek róla, de természetesen megértem hogy rossz érzés:(

2021. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

jaj, ma olyan helyen jártam, ahol rengeteg kis tavaszi virág volt! Nem tudtam, de most már tudom, hogy Téged köszöntöttek! Boldog születésnapot!

[link]

2021. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Persze.
2021. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
2-es ez klassz! Boldog születésnapot!
2021. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
94%
Isten éltessen!
2021. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Boldog szülinapot, kedves kérdező!
2021. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Boldog szülinapot
2021. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

A svéd királynak is ma van a születésnapja, úgyhogy nagyon különleges napon születtél. (Majd írok neki, hogy jövőre hívjon meg 😊)Ráadásul bulizhatsz egész nyugodtan, hiszen holnap nem kell menni dolgozni.


Boldog szülinapot!

2021. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Isten éltessen! :)
2021. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

Igaz, késve egy nappal, de boldog szülinapot kívánok!


Amúgy tudom, hogy mire gondolsz. Engem sem köszöntöttek fel a barátaim aznap. Aztán persze, kitettem insta storymba az üdvözlőlapot amit a nővérem küldött csak, hogy lássam hány embernek jut eszébe? Szerencsére ekkor már felköszöntöttek egy páran (3 személy). Az egyik személyre nem is számítottam.


Utána meg egyik barátomnak direkt megemlítettem, hogy volt szülinapom, de akkor se esett le neki, hogy miért? Na, szóval ez van. Nem esett jól cseppet sem, de túl tudom élni.

2021. máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!