Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit gondoltok arról ha a...

Mit gondoltok arról ha a tizenhatodik születésnapomra nem kaptam ajándékot , tortát a szüleimtől ?

Figyelt kérdés
16/L
2021. jún. 12. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Életemben,nem kaptam semmit se születésnapomra,se névnapomra,se karácsonyra . Pedig 48/F már saját családom,van de én sem veszek semmit senkinek,semmit .Mert a szeretett,nem pénz kérdése,vagy ajándékkal nem lehet megvenni !
2021. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Semmit, mert nem tudom, hogy mi az oka. Én kb. 13 éves korom óta nem kérek semmit szülinapomra, idén sem fogok, nem vagyok különleges, engem ne ünnepeljen senki.
2021. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
79%
Sosem kaptam semmit se karácsonyra,névnapra szülinapra.Amikor a barátaim 50-100 ezret összelocsoltak húsvétkor én 0ft-ot.40 éves vagyok.Egyszer egy barátnőm vett nekem vmi kis apróságot,egyszerűen nem tudtam elfogadni annyira kellemetlenül érintett.Nem tudtam kezelni hogy kapok..
2021. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
65%
Mivel a családod konkrét helyzetét és a kapcsolatodat a szüleiddel nem ismerem, így nem szólok semmit. Kielégítő volt a válasz? Vagy arra vársz hogy mindenki sajnáljon most ezért?
2021. jún. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeim szerint a 16-ra pont én se kaptam semmit. Nem dőlt össze a világ, természetesen felköszöntöttek.
2021. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
55%

16. Szülinapomon én se kaptam kézzelfogható ajándékot. Viszont apám és nagyapám jött a házikészítésű pálinkával, alaposan leittuk magunkra.


Ha felköszöntöttek akkor nem értem a hiszti tárgyát.

19/F

2021. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!