Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Most mit gondoljak róla?...

Most mit gondoljak róla? Barátnőm nem vett semmit sem születésnapomra, pedig már 2 hete volt.

Figyelt kérdés

Kb másfél két hónapja ismerjük egymást. Mikor szóba került a születésnapom, mondta is hogy nem tudja hogy majd még mit adjon, de reméli majd ürülök neki. De most érkezett egy 100.000 forintos táskája amit magának rendelt.

Szóval ez így veszett fejsze? Nem vagyok anyagias, mert egy tábla csoki is megtenné bőven nekem, csak ez így szarul esett, hogy nem gondolt rám.

Nem, nem k*rva hogy ennyit költött táskára, nem azért írtam...

A lány külföldi.....



2021. nov. 22. 22:33
A kérdező szavazást indított:
Önző nőszemély, semmi esély
Megfeledkezhetett róla, sokat dolgozik, még lehet esély
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

A)

Elfelejette

B)

Tényleg ennyi

C)

Lehet,hogy lesz még valami meglepi😊


De amúgy fura..

2021. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem. Most tudtam meg állítólag kapta a táskát nem is rendelte állítólag, de olyan szar én gondolok rá mindig, (fejben, hogy mi van vele), vagy hogy én mit vehetnék majd az ő szülinapjára, én meg ezt a fajta érdeklődést nem éreztem tőle....
2021. nov. 22. 23:10
 3/7 anonim válasza:
100%
Ha egy minimális gesztus sem volt a részéről, hogy meglepjen valami aprósággal, akkor az ultragáz szerintem.
2021. nov. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne vegyél neki te se semmit.
2021. nov. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnam sosem elfelejteni a parom, vagy bamelyik hozzam közel allo baratom, csaladtagom születesnapjat. Ha ajandekkal nem is, de legalabb egy telefonhivassal mindig felköszöntöm öket, ha pedig szemelyesn akar egy tablak csoki,desszert, ilattosgyertya de viszek magammal valamit.
2021. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap este már máson is össze kaptunk, úgyhogy nagyon úgy néz ki, hogy ez az egész kapcsolati dolog hamarost véget ér....
2021. nov. 23. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Kerjel karpotlas analt tole
2022. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!