Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit lehet venni annak aki...

Mit lehet venni annak aki inkább a sósat szereti mint az édeset?

Figyelt kérdés

Van egy szaktársam egyetemen, jövő héten lesz a születésnapja és gondoltam meglepem valami aprósággal.


Először csokoládéra gondoltam, meg is próbáltam sumák módon megtudakolni tőle van e kedvenc csokija de azt mondta a sósat szereti inkább.


Ez esetben mit lehetne neki venni? Mi az ami sós de egy szülinapi ajándéknak nem túl "gáz"? Mert nyilván chipset vagy sós kekszet nem fogok neki venni mert nem gondolom, hogy ilyet illik adni.


Mit adnátok ilyen esetben?

Azt is vegyétek figyelembe, hogy szeptember óta ismerem az illetőt, tehát nem biztos, hogy valami "személyes tárgy" megfelelő lenne ehető dolog helyett. Tényleg csak ilyen apró kedveskedés lenne.



2021. nov. 26. 15:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány-kis cserépben virágot tudnék ajánlani.
2021. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Vannak egyébként nagyon jó minőségű sós csokik, az szerintem ízlene neki, lehet, hogy nem is evett még soha olyat.


Például:

[link]

2021. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Sört szereti? Pár doboz márkás sört... (nem sós, de nem kell okvetlenül sósat venni)
2021. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
2021. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat.


Igen, lányról van szó és nagyon szereti a söröket, de szerintem a kettes válaszoló által adott ötlet lesz megvalósítva.


De köszönöm szépen mindenkinek!

2021. nov. 26. 17:00
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Valami finom különleges sajtot?
2021. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 b1812567 válasza:
100%
Ha szereti a sajtokat, akkor +1 valami érdekes sajtra.
2021. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt vedd figyelembe, hogy egy ilyen csoki alapból édes, csak vannak rajta só szemek! Nagyon finom, én szeretem, de attól, hogy van rajta só, nem sós desszert, hanem kifejezetten édes!
2021. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk ha tőlem valaki megkérdezné, hogy mi a kedvenc csokim, majd az inkább a sósat szeretem válaszom után csokit venne, akkor én arra következtetnék, az illető vagy hulye, vagy nem érdekli hogy mit mondtam.
2021. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Na jó de cserepes virágot nem vehetek neki mert utazik haza aznap koliból aztán ígyis a sok csomaggal nyűg lenne még azt is cipelnie.


Még amit a #4es linkelt az is érdekes de az nem tudom van e Tescoban vagy esetleg valamilyen üzletben ami könnyen elérhető. De majd holnap szétnézek mert megyek úgyis a Tescoba.


Vagy esetleg még meghívhatom kajálni, van egy kedvenc étterme.

2021. nov. 26. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!