Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyósomnak mit lehetne venni...

Anyósomnak mit lehetne venni születésnapjára? Nyugdíjas, 65 éves.

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 21:16
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
54%
Valami kényelmes fotelt
2022. jan. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%

65 éves nyugdíjas nö vagyok, de ezek közül egyedül a könyvutalvány az, ami valamennyire passzolna.

Nem tudom, miért hiszi azt a többség, hogy ilyen idösen már csak vegetál valaki, meg csak képeket néz vagy hasonló.



Ahhoz, hogy a kérdésre érteles választ lehessen adni, tudni kellene, mi érdekli a akérdezö anyósát.

2022. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%

12 Ahelyett, hogy önérzetesen lefikázod az ötleteket, írhatnál akkor jobbat.De nyilván arra már nem futotta.

Úgy egyébként rengeteg ötletet kapott a kérdező, majd ő eldönti minek örülne az anyósa.Lehet az ő anyósa meg olvasni nem szeret.

Értelemszerűen ő tudja minek örülne az anyósa és nem olyan ajándékot választ majd, aminek tudja, hogy nem fog örülni.


Annyira utálatosak az ilyen rosszindulatú, káráló emberek.Bezzeg a kérdésre válaszolni, új ötletet kigondolni már nem megy!


Ha már itt tartunk, akkor közlöm veled, hogy anyám 52 éves, sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál és borzasztóan aktív.Ő örül a vásárlási utalványnak, masszázsszalon utalványnak, virágnak, csokinak, könyvnek, mindennek.Soha nem mondta, hogy ő még "nem öreg ahhoz, hogy ilyen ajándékot kapjon".Ezek pont, hogy nem korfüggő ajándékötletek.

2022. jan. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

"Értelemszerűen ő tudja minek örülne az anyósa és nem olyan ajándékot választ majd, aminek tudja, hogy nem fog örülni."

Ha tudná, nem itt kérdezne.

2022. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%

14 Ez hülyeség.Ötleteket várt, amiből válogathat.Nyilván ha utál olvasni az anyósa azt tudja róla, és nem vesz neki könyvet.Ha nem érdekli a színház, akkor nem oda fizeti be, stb.

Ha van már ötlet, akkor könnyen el tudja dönteni mi az, ami jó lenne.

2022. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret filmezni, sorozatozni, akkor én pl. imádom a Netflixet, HBO Go-t. De vehetsz neki akár Amazon Prime-ot is. Én pl. imádnám, de kérdezd meg, hogy esetleg van-e neki, ha nem, akkor csak a pénz (az előfizetési díj ára) meg egy e-mail cím kell hozzá, és kész.
2022. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%
18 Erre én is gondoltam, csak ha 10 ezret szán az ajándékra, azt csak 2-3 hónapig nézheti.Ha megszereti és nem akarja tovább fizetni, az olyan rosszul veszi ki magát.:D De alapból nem rossz ötlet.
2022. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor most jelentettem a 16os kommented, a privátod meg elküldöm a mail címre :) Nem tehetek róla ha nem érted miért nincs helye bben a aktegóriában a vibris dolgodnak.
2022. jan. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
48%
Virágot,parfümöt szeretik az öregek
2022. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 benboglar válasza:
85%

19-esnek !

Öreg a nagyanyád kedves ! Most leszek nyáron 65, de simán 10- et letagadhatok, sokszor megkapom !Ez a mai világ !

Szülinapra nagyon örülnék egy gyönyörű és finom tortának /megehetem,nincs diéta / mellé a kozmetikai csomag, vagy pár mai könyv, esetleg színházbérlet !

Vagy pedig, aminek én 65 évesen örülnék, gyönyörű virágcsokor ! Nem is kell ennél több !

Boldog születésnapot kívánok az anyósodnak !

2022. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!