Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18.születésnapot hogyan...

18.születésnapot hogyan töltsem egyedül?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem..Totálisan introvertált vagyok. Magammal sem vagyok megelégedve, illetve barátaim sincsenek. Szóval nincs akit meghívjak, meg keret sem nagyon lenne rá. Nem vagyunk most olyan helyzetben eleve sem, hogy bármi féle bulit szervezhessek. Az osztálytársaim meg a többi lány akiket követek autókat, arany ékszereket kaptak. Picit emiatt rosszul érzem magam viszont amúgy sem várok el semmi féle ajándékot a szüleimtől sem. Édesanyám megkérdezte mire vágynék én meg egy fehér tortát kértem, amit majd ő megpróbál elkészíteni. Egyébként ők csak este fognak haza érni munkából ezért a teljes napot egyedül tölteném. Bármi ötletet szívesen fogadok, amivel a napom jó hangulatban telhetne!<3

2022. jan. 15. 19:01
 1/7 anonim válasza:
Ahogyan ezek is ünnepelnek : https://www.youtube.com/watch?v=owymT43XxIE
2022. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szerintem csinálj csupa olyan dolgokat, amelyek örömet, boldogságot okoznak Neked. Nézz meg egy régóta halogatott filmet, vagy sorozatot, olvass, menj és sétálj egy nagyot...a lényeg, hogy valami olyat csinálj, amit szeretsz!

És persze boldog születésnapot! ;)

2022. jan. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Próbálkozz otthon új dolgok kipróbálásával akár, amiket eddig nem tettél. Nem kellenek nagy dolgok akár kézműveskedhetsz, rakj be zenét táncolj, énekelj. Érezd jól magad a bőrödben hisz ez a te napod!

Remélem valamennyit tudtam segíteni.


Nagyom boldog születénapot!🥳

2022. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass sok zenét, akár nézd meg, hogy régebben miket hallgattál és vedd elő újra ezeket!

Írj örömnaplót: írj le mindent, aminek örülni tudtál valaha, kis és nagy dolgok.

Olvass valami vidámat, úgy, hogy süt rád a nap. Most épp süt! :-)

2022. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
45%

Szerintem ne a gyakorin keresd a valaszt arra, hogy mit csinaljal.


Csinalj azt amit te akarsz. Miert kell random, anonim, senki emberek jovahagyasa hogy mit csinalj?

2022. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom fiú vagy vagy lány? Maszti vagy recska és talán megjön az eszed is.
2022. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Idősebb vagyok, de velem se történt semmi az utóbbi pár szülinapomon. Nem nagyon vannak barátaim.

Ilyenkor rendelek magamnak valami finom kaját és sorozatot nézek, vagy próbálom magamat hasznosnak érezni és volt, hogy inkább tanultam és legalább produktív voltam, ami jó érzés.

Tudom, hogy nem a legjobb élmény az egyedül töltött szülinap, de valahogy próbálj túllépni a jelentőségén.

Esetleg tarts magadnak egy kis wellness napot, arcpakolás stb, mindenféle kényeztetés.

2022. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!