Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel tehetném még izgalmasabb...

Mivel tehetném még izgalmasabbá a szülinapi kocsmatúrát?

Figyelt kérdés
A férjem és a legjobb barátja szülinapjára meglepetés kocsmatúrát szervezek. Az utóbbi időben a gyerekek miatt nem nagyon mozdultak ki, pedig régen többször volt ilyen a haverokkal. Az útvonal és a helyszínek nagyjából már megvan, de milyen egyszerű de mégis vicces, érdekes feladatokkal tudom számukra ezt még emlékezetesebbé tenni? Esetleg valaki szervezett már hasonlót párjának / barátjának?

2022. jan. 17. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pecsételtess egy kiskönyvbe, ahogy a túristák szoktak.
2022. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Minden második kocsmához odarendelni 5 kurvát, és azt mondani neki, hogy "válassz egyet". Nők nélkül kocsmatúra nem létezhet. Aki mást mond, az vagy hazudik, vagy csak jobban felejt a kelleténél.
2022. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell semmilyen program pasiknak egy kocsmatúrára, csak te ne menj velük! Kettőtöknek szervezz valamit külön.
2022. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem megyek velük, írtam is, hogy pasis program.
2022. jan. 18. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Érkezésük után 2-3 órával hívd fel a kocsmát, hogy az adott társaságnál nincs egy fillér se. Izgalmas lesz, abban biztos vagyok.
2022. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!