Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szeretnék tartani egy születés...

Szeretnék tartani egy születésnapi bulit és kéne pár ötlet. ?

Figyelt kérdés

16dik születésnapomat utólag meg szeretném tartani pár osztálytársammal (fiúk és lányok is lennének) egy buli keretein belül.


Az a probléma hogy egy ideje a vírushelyzet miatt nem tartottam házibulit és amikor még tartottam akkor még az alkohol meg a társai nem voltak alap kellékek egy ilyesmi buliba.


Nemtudom hogy a buliba mit kéne csinálni iváson és zene hallgatáson kívül. Tudtok adni bármi ötletet?


Illetve ha kevesen lennénk akkor nem szívesen tartanám itthon a bulit hanem valahol máshol, más programmal. (Bowlingozás vagy ilyesmi)

Ezzel kapcsolatban is tudna valaki ötletet adni hogy mit lehetne csinálni?



2022. jan. 17. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Kéne pár ötlet.
2022. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Közös korizás, aztán beülni egy bárba, pubba iszogatni.

Szabaduló szoba

Nem tudom, hol élsz, de pár városban már van felnőtteknek ilyen ugrálós élménypark.

Otthon mi általában játszottunk is valamit, pl. Twister, Activity. Meg persze táncoltunk, beszélgettünk, úgyhogy annyira nem kellett semmit sem kitalálni.

2022. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Hát biztos nem inni kell 16 évesen.
2022. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3as

Én nem szoktam inni alkoholt, de egy páran már szoktak. A társaságban én vagyok szinte a legfiatalabb.

2022. jan. 18. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
party játékok: felelsz vagy mersz, sörpong stb
2022. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
29%
Nem olyan nagy szám a 16. szülinap, hogy emiatt világjárvány idején tömörüljetek. Az ilyen felelőtlenek miatt lesz előbb-utóbb kötelező vagy 20 oltás.
2022. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!