Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nevelőapumnak mit vegyek...

Nevelőapumnak mit vegyek 70.születésnapjára?

Figyelt kérdés

Semmi ötletem sincs, szószerint anyum mindent megvesz neki. Szeret barkácsolni, fát faragni. Anyum vett neki egy készletett ehhez, de nem használja csak ott áll.

Karácsonykor vettem nevelőapumnak vallási könyvet abba alig olvasott bele. Most arra gondoltam, hogy régóta eltünt a pendrive-ja és szeretne már egyet. Gondoltam azzal meglepem, meg egy édes borral és csokival. Ez butaság lenne? :/


2022. jún. 10. 09:20
 1/4 anonim válasza:
100%
Kiindulásnak nem lenne rossz ötlet a pendrive, bor és csoki. Én a helyedben gravíroztatnék neki. Pl borospohár készletet, amire a 70-es számot gravíroztatnám rá. Vagy valami hasonló különlegességet, ami egyedi. PL vászonkép a családról/ vagy csak kettőtökről.
2022. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
38%

😌 Tölts vele az időd !

😌 Vagy vidd el valahova, ahol együtt lehettek !


- 70 évesen már nem sok van hátra neki, mit kezdjen egy darab vacakkal ???

2022. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy öreg, használt katonaládát, amit felújíthat.

Ha van még rá keret, abba belerakhatod a csokit, bort is.

2022. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mért merül fel, hogy butaság?
2022. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!