Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adhatnék a 11 éves barátnő...

Mit adhatnék a 11 éves barátnőmnek ajándékba? <3

Figyelt kérdés

Tehát

Van egy nagyon jó barátnőm Pestről, akit sajnos tavaly júliusban láttam utoljára, és nagyooon hiányzik, sokat beszélünk viberen de végre augusztus elején úgy néz ki megint jönnek le hozzánk!🥰🥰🥰

Gondoltam kéne neki készülni valamivel, de nincs sok ötletem.

Ilyenek vannak a fejembe, hogy pl.: Közös kinyomtatott képeink bekeretezve, szájfény, karkötő, vagy ilyesmik... (A lovakat szereti, de nem tudom milyen lovas dolgot vehetnék neki)

Mit gondoltok? 16/L

Köszi!💟



2022. jún. 15. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármit amit szeret, te ismered, te tudod.
2022. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nézelődj pintereszten :)
2022. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
87%

Nekem ez új, hogy egy tizenegyedikes egy hatodikossal barátkozzon. Két teljesen különböző korosztály.


De mindegy, nem ez a kérdés.


Általában olyan dolgot szokás adni, aminek hasznát veszi és tudja mondani, hogy a legjobb barátnőjétől van.


Felesleges lovas cuccokat venni, ami csak porfogó lesz. Amit egy lóhoz felhasznál ahhoz meg egy 16 éves pénztárcája nem elég.


A szájfény meg akkor jó, ha valami miatt különleges a formája vagy az ízesítése miatt.


A képet inkább kulcstartóra nyomtatnám, azt máris felakaszthatja tolltartóra, táskára.


A karkötő jó, ha hord, de az se mindegy milyen az ízlése. Pl én a kötözős karkötőktől tiniként hülyét kaptam, mert állandóan baxtatta a kilógó zsinór a karomat, a dróttal készített karkötő vagdosta a csuklómat, a bumszli karkötő csúszkált a kezemen és mindig le akart esni.

2022. jún. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

4es, ez amolyan "szárnyai alá vesz" dolog szokott lenni.


A nagyobb szívesen segít a kicsinek, mert aranyos meg minden, a kicsi meg örül hogy valaki foglalkozik vele.

2022. jún. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Plüss-szív a nevetekkel.
2022. jún. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
csak azért 16éves, mert ez van a szabályzatban... :-D
2022. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te ismered a barátnődet, te tudod, hogy mit szeret és mit kell venni neki.
2022. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, mit szeret. Én is lovagoltam 11 évesen, de ez már akkor is (11 éve) drága sport volt, szóval biztos nem vártam volna el egy baráttól, hogy vegyen nekem több ezerért nadrágot, pálcát, kobakot, kesztyűt stb-t. A lófelszerelések is borsosak, ha esetleg saját lova van. Szóval szerintem ezt a vonalat engedd el, hacsak nem vagytok kifejezetten gazdagok (de akkor is zavarba hozhatod vele a kislányt meg legfőképp a szüleit, ha drága ajándékot adsz).

Ha szereti a karkötőket, ékszereket, ilyesmit, szerintem nyugodtan adj neki azt, ennyi idősen én is rajongtam pl a fűzhető gumikarkötőkért meg a mindenféle cuki állatos bizsu nyakláncért, neon fülbevalókért. Ha engedik neki és használ, adhatsz valami menő színű körömlakkot is.

De amúgy én az élményre esküszöm a legjobban, meghívhatod egy fagyira, pizzára, esetleg moziba, az még annyira nem brutál drága. Elmehettek strandra is, amennyiben mindketten tudtok rendesen úszni és a szülei elengedik őt veled (na meg te tényleg 16 éves vagy).

2022. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

11 éves az 4-5.es.

3

2022. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

1.-ben 6-7 éves

2.-ban 7-8 éves

3.-ban 8-9 éves

4.-ben 9-10 éves

5.-ben 10-11 éves

6.-ban 11-12 éves

7.-ben 12-13 éves

8.-ban 13-14 éves

9.-ben 14-15 éves

10.-ben 15-16 éves

11.-ben 16-17 éves

12.ben 17-18 éves


Tehát a 11 éves az 5-6 os

2022. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!