Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Lányok/nők! Előfordult már...

Lányok/nők! Előfordult már veletek, hogy születésnapotokon épp megvolt a menstruáció?

Figyelt kérdés

Szokott olyan lenni, hogy valaki épp a szülinapján mensizik? veletek történt már ilyen?

Hogyan befolyásolta ez a szülinapodat? Miben/mennyiben volt másabb, mintha nem lett volna meg?

Ha volt ilyen, hanyadik szülinapodon volt?



2022. jún. 16. 09:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
88%

Nekem a 13. szülinapomon fejeződött egy be. Nem befolyásolta, utolsó nap volt.

Egyszer volt velem ilyen.

Meg ugyanabban az évben karácsonykor, 25-én. Utaztunk, én meg vinnyogva fetrengtem, és csak később tudtunk elindulni.

2022. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, nem is egyszer, de nem igazán tartottam soha számon.
2022. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
iden nekem igy lesz, de baromira nem erdekel :D kehely be, aztan megyek amerre akarok
2022. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Persze, és számításaim szerint idén is ez lesz. Nem örülök neki, mert pár hónapja borzasztóan rosszul vagyok olyankor (voltam dokinál, semmi bajt nem talált), úgyhogy várhatóan nem lesz túl jó nap.
2022. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén szólva nem emlékszem, volt-e már ilyen, és lusta vagyok visszakeresni a naptárban :D
2022. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
90%
Bizonyára volt, bár nem emlékszem konkrét esetre. Bár nem is volt soha nagy szám a születésnapom, ha lett volna bármi buli vagy ilyesmi, akkor nyilván zavart volna hogy közben görcsölök, szédülök meg hányok és akkor emlékeznék is rá.
2022. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
90%
Biztos volt ilyen az elmúlt 18 évben mióta menstruálok, de nem emlékszem rá. Nem befolyásolt semmit. Persze nekem sosem voltak brutális fájdalmaim, vagy ilyesmi, inkább csak kellemetlen, és nyűgösebb vagyok.
2022. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem minden nyaraláson megvan. És az esküvőnkön is megjött. Ehhez képest a szülinap semmi.
2022. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
82%
Igen. Idén is ez volt velem pont. 😅 De hát nem mintha zavarna. Amúgy is eléggé sz*r volt úgy átlag az egész szülinapom, szóval ja...
2022. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

Mi ez a rengeteg bődületesen buta menstruációs kérdés ma?


Persze, hogy előfordul, miért, szerinted valami biológiai akadálya van annak, hogy valaki épp a születésnapján menstruáljon, vagy mi?

2022. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!