Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ha a facebook nem szól az...

Ha a facebook nem szól az ismerőseimnek, barátoknak, családnak, akkor nincs születésnap?

Figyelt kérdés

Egy pár hete átállítottam az adatlapomon, hogy csak Én lássam a születésnapomat és ma van a napja. Igazándiból az nem zavar, hogy nem olyan közeli ismerősök nem köszöntenek fel, nem írnak messengeren. Viszont párom szülei se köszöntöttek fel (7 éve vagyunk együtt). Pedig ugyanakkor van a napja, mint tavaly vagy tavaly előtt volt... Van egy-két közelebbinek gondolt barátom és ők se írtak. Én szoktam rájuk gondolni.


Ez másnál is így működik?



2022. jún. 21. 14:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A párod szólhatott volna a szüleinek, hogy ne feledkezzenek meg rólad. Én a közeli családtagokét, legjobb barátokét tudom. Fb előtt is tudtam. De vki vkijének a szülinapjára jó, ha emlékeztetnek.
2022. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!