Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adnatok szulinapra egy 20...

Mit adnatok szulinapra egy 20 eves sracnak??

Figyelt kérdés

Igazabol van otleteemm!! Dee nem sikeruult😭 es tokre kivagyok!

Mert nincs mas otletem. Van egy ajandekom szamara,ossze allitottam kepeket rolunk….mindegy. Ezen kivul is volt meg egy tervem amit en csinalok de nem sikerult….es nagyon aggodommm hogy mi mast adjakk nekii❤️😭 segitsetek kerlek! Vaalami jo otletetek ha van irjatok le nyugodtan! Nagyon halas lennek koszonom elore az ertelmes valaszokat❤️



2022. okt. 6. 08:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
84%

Hat ez nagyon sok mindentől függ, hogy mit szeret.

Én adtam már a barátomnak levendulás szappant (jó, ez belős poén:D), illatgyertyát, egy kis üvegmacit Velencéből, felsőt, parfümöt, kulcstartót, ami kötődik a személyiségéhez és most több nem jut eszembe. Egyébként nem vagyok egy túl jó ajándékozó :D

Miket szeret? Autókat, focit, valami sportot, vagy ezeket egyaltalan nem, te ismered. Vegyél/készíts valamit amj ehhez kötödik. Amúgy az az ajándék, ami készülsz adni, az ömmagában is jó, vagyis én már annak is nagyon orulnek.

2022. okt. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
84%

Az érdeklődési körével megegyező dolgot, pl. ha szereti az italokat, akkor olyat, amit szeret. Ha bort, akkor azt, ha whiskeyt akkor azt. De ne valami tré olcsót. Ha autókat szeret, vagy van autója, akkor valami olyasmit. Pl autóápolási terméket.


Találgatunk csak igazából, miket szeret a srác, mi a hobbija, érdeklődési köre?

2022. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 NTBS ***** válasza:
63%
Amit szeret. Esetleg erotikus meglepetés.
2022. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
A 20 éves srác. Az már nem srác hanem pasi! És a 20 éves pasinak óvszert vennék szülinapi ajándékba.
2022. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
87%
Pénzt
2022. okt. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
RTX 3080 TI kártyát.
2022. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
84%
Jól van, a kérdező nem reagál semmire csak besírta a kérdését, úgy hogy kiveszem a megválaszoltak közül, pedig szívesen adtam volna tanácsot, de a semmire nincs mit.
2022. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Blow job
2022. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha 10 éves srácnak az anyja "k.rvtvráttu" intézett, akkor húszévesnek feleség autóval családi házzal jár, kötelező gyerektartás nélkül.
2022. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Valami finom csomagolt piát és csokit, ruhát,parfünöt,ékszert,órát jó eséllyel használni sem fogja.
2022. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!