Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek gáz hogy a barátnő...

Szerintetek gáz hogy a barátnőm nem akarja velem tölteni a szülinapomat?

Figyelt kérdés
Nem akar a szülinapomon velem találkozni, mert pont akkorra van időpontja orvoshoz. Nem akarja lemondani mert akkor csak 1 hónap múlva kapna másik időpontot. (Nem olyan jellegü orvosi dolog hogy azonnal kelljen csinálni, és ne lenne jó 1 hónap mulva). Ez lenne az első szülinapom amiota együtt vagyunk. Nem tudunk elötte utána nap se ünnepelni csak egy héttel elötte vagy utána, mert dolgozunk.

2023. jan. 24. 21:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyafogj, van ilyen. Majd máskor megünneplitek.
2023. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Ne legyetek ennyire gyerekesek.

Menj el vele a dokihoz, akkor majd együtt is lesztek.

2023. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szerintem is gyerekes dolog, ha 30 lennék nem is érdekelne. De 20 évesen még érdekel hogy a napján velem ünnepeljen
2023. jan. 24. 22:33
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
De ha az a legfontosabb, hogy együtt legyetek aznap, akkor miért nem kíséred el a dokihoz? Egyébként nem, szerintem nem gáz. A felnőtt élet ilyen.
2023. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Te akkor sem mennél vele a dokihoz, ha szülni menne, mert a születésnapodon mindenkinek a te hátsódat kell kinyalni? Nőjél már fel, kisfiú, és menj vele a dokihoz, és a doki után meg tudjátok ünnepelni a te szülinapodat is.


Megjegyzem, olyan nincs, hogy egy dokihoz kérek időpontot, és az nem fontos. Mert, ha dokihoz akarok menni, akkor van valami gondom. Ha vártam már egy hónapot, de most hirtelen elhalasztom még egy hónapra, mert szerinted "nem olyan, ami ne lenne jó egy hónap múlva". Ilyen nincs. Lehet, hogy NEKED nem fontos, de neki igen. És nagyon. de nagyon bunkó vagy, ha az ő egészségügyi problémáját nem tartod fontosnak.

2023. jan. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egészséges fontosabb, mint egy kezdödö kapcsolat (ha az elözö szülinapodon még nem voltatok együtt, akkor nincs egy éve sem). Attól, hogy nem agymütétje lesz, még fontos lehet a vizsgálat és feltehetöen szerinte az is.
2023. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%

Szülinapodon tán nem is téged kéne ünnepelni, hanem anyádat, aki örült, hogy megszabadult tőled. Születésedhez közeledve egyre nagyobb teher voltál neki, örült, hogy vége.

Mindebből csak azt akartam kihozni, hogy a szülinapod nem a te érdemed, ezért nem várhatod és ne is várjad el, hogy mindenki kinyalja seggedet.

2023. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy gáz. Én se mondanék le egy időpontot, ha csak 30 nap múlva lehet újra menni.

Egyébként meg gondolom, nem lesz egész nap az orvosnál, csak 1 órát. Nyugodtan találkozhattok előtte, utána.

Én örülök, ha a barátokkal, családdal tudok ünnepelni pl. szülinapot. De az egyáltalán nem érdekel, hogy melyik nap. Úgysincs olyan, hogy pont mindenki ráér a napján.

2023. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Neki miért legyen fontosabb a te szülinapod, mint a saját egészsége? Vagy te miért nem tudsz tekintettel lenni arra, hogy orvoshoz kell mennie?

Oda-vissza működik ez a hiszti.

2023. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy meg fog lepni. Ne erőszakoskodj:)
2023. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!