Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Lenne egy 18. Szülinap amit...

Lenne egy 18. Szülinap amit unnepelnènk. Meglepetés buli lenne 5-6fovel , olyan helyet keresnènk ami nem nagyon drága , elfogadható árban van. Debrecenben Valakinek ötlet vagy tapasztalat mi a jó ?

Figyelt kérdés

2023. márc. 2. 16:27
 1/6 anonim válasza:
84%
Béreljetek egy szállodai lakosztályt, és vigyétek a piát, kaját!
2023. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NTBS ***** válasza:
87%
Egy kisebb kocsma.
2023. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DeMoR ***** válasza:
100%

Feltételezem nem kibérelni akartok valami helyet.


Én amit ajánlok:

- ($) Ibolya ("hátsó" résznél, a wc-ken túl ahova kis lépcső vezet fel 2 asztalhoz, asszem) Kicsit proli, de a legolcsóbb és annyira nem rossz, mint amennyien és amennyit panaszkodnak rá ;)

- ($$) Fácánkakas (Ugyan csak a felső kis lépcső utáni rész, van kanapé, me minden) Kicsit rockosabb hely, vannak egész vállalható kaják is, mostanság már több a fiatal is, aztán kevésbé kés dobáló feelingű:D

- ($$) Péterfia Rock Söröző (Felső részen, a lépcső tetején van kis külön 1 asztalnyi rész..)

- ($$$) Malter (Kicsi kocsma és szoktak lenni közösségi programok is..) + van mexikói kaja, [link]

- ($$$) Ha elég kockák vagytok LevelUp, Barcraft, esetleg Játékcéh vagy Sheldon's..

- ($$$) Ha adnátok egy kis vízipipázást (shisha), akkor Medusa, Hastag, Sadaqa, RoBoss. (Én nem leszek rosszul nagy füstben /nagy pincében van/, sőt, hozzá is ad szerintem a vibe-hoz.. szóval a sadaqa-t kedvelem, plusz mivel egészen elszeparáltnak érződnek a külön kis "fotel box-ok") A Hastag és a Medusa jobb pipában viszont...


De amúgy ennyi idősen és ennyien abszolúte az is jó lehet, ha valakinél lesztek, sőt talán jobb is ;D


De akár ki is bérelhettek egy kis apartmant egy estére valahol vidékebben.. aztán ott senkit sem zavartok :D

2023. márc. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj apartmant bérelni 5-6fore nem érné meg nekünk. A legtöbb kocsmában sajnos, nem sajnos járatosak vagyunk így abban remènykedtem hogy valaki tud e valami jó helyet ami nem annyira felkapott mivel úgy gondolom akkor lehet csak különleges ha nem vagyunk járatosak .
2023. márc. 7. 18:50
 5/6 anonim válasza:
Hát, a hármas eléggé lelkiismeretes munkát végzett, azok közül valamelyik nem jó???
2023. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elnézést tényleg elfelejtettem. Köszönöm szépen a rèszletes választ.
2023. márc. 7. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!