Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen lenne a tökéletes...

Milyen lenne a tökéletes születésnap?

Figyelt kérdés
Kivel lennél, mit csinálnál, hol lennél, mit ennél/innál, mi lenne az ajándék…stb.

2023. máj. 16. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fényes nappal egyetlen csendes óra, amikor senki nem szól hozzám, nem nyaggat, nincs megoldandó probléma, és még létezni sem próbálnak a közelemben.
2023. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az előzővel.

Engem mindig nyaggatnak szülinapomkor is meg úgy kb mindig.

2023. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig úgy voltam vele, hogy olyan jó lenne pl. szülinapomkor bowlingozni menni családdal, vagy ilyesmi. Szóval ilyen kis laza program. A szívás benne, hogy ünnepnap születtem, szóval pár éttermen kívül nincs nyitva semmi sem. Persze lehet másnap is elmenni bowlingozni, meg ilyesmi, de na, olyan jó lenne egyszer valami program azon a napon, amikor ténylegesen a szülinapom van, és nem előtte vagy utánalevő napokon..
2023. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legutóbbi olyan volt. Elmentem egy jó kis helyre egy barátommal, eliszogattunk, aztán hazamentünk, főztünk egy jót, délután meg csak filmeztem, neteztem. Közben persze iszogatás :-) Aztán másnap reggel felébredtem.
2023. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3: Na azt én se szeretem. Akkor van a szülinapom amikor van, nem a hétvégén, amikor mindenki ráér. 4-es voltam, az említett barátom is szabit vett ki.
2023. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra tökéletes lenne, ha nagyon sütne a nap és elmennék a barátommal libegőzni, utána sétálnánk, aztán beülnénk egy pizzériába. Este pedig filmeket néznénk.
2023. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Élne még édesapám és a nagyszüleim.

A többi nem számít.

2023. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lenne a legjobb születésnap,ha a legjobb barátnőimmel és a párjainkkal lenne program. Mivel van,aki külföldön él, így különösen nagy esemény nálunk,ha együtt vagyunk. Sokszor hiányoznak. A szívem mélyén egy vízparti kiruccanásnak örülnék a legjobban,de egy közös vacsi is szupi lenne valami jó helyen, utána társasozás, iszogatás.
2023. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A családommal (ferjem, gyerekek, tesómék, anyuék) elmennénk egyet egész napra kirándulni. Sétálnánk, beszelgetnénk, semmivel nem törődve. Este meg megennénk a tortát, amit minden évben kapok.
2023. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%
Egy fantasztikus nővel.
2023. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!