Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyünk anyu...

Milyen ajándékot vegyünk anyu 39. szülinapjára? Nincs valami ötletetek? Ti mit vennétek a tiéteknek?

Figyelt kérdés

2011. nov. 18. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

minden szülinapomra egy orchideát kapok - imádom őket


egy 40-es anyuka :-)

2011. nov. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 zkriszti3 válasza:
100%
41 éves vagyok és időt kérnék amit a lányommal tölthetnék kettesben ,egy hamburgeresnél.
2011. nov. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm szépen a szép válaszokat! Tőlem orchideát kapott, édesapámtól egy gyönyörű csokrot és elvitte vacsorázni. :)
2011. nov. 19. 21:49
 4/10 anonim válasza:
Én ismerem annyira a saját anyámat, hogy ilyen kérdés fel sem merül bennem. :)
2011. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Két hasznos válasz majd két haszontalan.


Valami személyeset és egyéni ötletet után.


Igen az enyém a második haszontalan válasz. ;)

2011. nov. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia. Mi anyukánknak,egy olyan képet nagyítattunk ki ,amin rajta van az egész család.mi csináltuk akeretet hozzá.a neten biztosan találsz képkeret ötleteket.sok sikert .
2011. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én meg ismerem annyira az anyukámat, hogy tudjam, megvan mindene. Nah akkor van vmi ötleted?
2011. nov. 23. 21:29
 8/10 anonim válasza:
a mi Anyukánk minden szülinapjára és névnapjára is orchideát kapott. és még valami mást, legutóbb milka csokit.
2011. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

"A kérdező kommentje:


Én meg ismerem annyira az anyukámat, hogy tudjam, megvan mindene. Nah akkor van vmi ötleted?

"

Akkor miért gondolkodsz ajándékon? Dobj össze neki valami finom kaját hívd meg azokat az embereket akik szeretik, és öleljétek, csókoljátok körbe. Egy anya mindennél jobban örül annak, ha a gyereke nagyon szereti. :)

2011. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én készíttetnék neki egy naptárat saját fényképekből, vagy csak egy faliórát, vagy szóval valami hasonlót, a lényeg, hogy személyes legyen. Vagy vegyél színházjegyet neki!
2011. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!