Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés
Kyraaaaaaa nevű felhasználó kérdése:

Hol tartsam a 14. szülinapomat? SOS

Január elején leszek 14 csak nem tudom hol tartsam milyen programok legyenek stb.Az egész osztályomat meghívom plusz egy két barátomat...Bowlingra gondoltam de nem vagyok biztos benne...Köszi

Gyorsan válaszoljatok pls

2011. nov. 18. 12:47  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Az osztályban 24-en vagyunk sztem max 30-an lennénk

# 1/4Időpont 2011. nov. 18. 12:53 Privát üzenet
A bowling jó ötlet, esetleg koripálya, úgyis tél lesz, csak emiatt időben kell intézkedni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2011. nov. 18. 13:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi csak nem tudok korizni !:(

De az ötlet jó !!!:)

Valszeg most fogok megtanulni korizni úgyhogy nem szeretném ha ott bénáznék elöttük

De köszi

# 3/4Időpont 2011. nov. 19. 10:56 Privát üzenet
deus111 nevű felhasználó válasza:

Szerintem menjetek moziba,utána pizzázni és végül a pokolba!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2011. dec. 17. 17:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol tartsam a 14. szülinapomat?
Valaki letudja írni azt hogy hogyan tartsam az afrikai óriáscsigáimat úgy hogy jól érezzék magukat? PL: Nedves legyen a talaj alattuk? Mikor kell locsolni a házukat? Stb
Hogy csókoljak, hogy a másik igazán élvezze? Kezemet hol tartsam stb. x/L
Hogyan tartsam vissza a sirást?
Menjek el görögbe nyaralni vagy inkább tartsam meg az árát? A 20. szülinapomat ott tartanánk, de mégsem az igazi a család és "barátok" nélkül. Szeretnék is menni, de bűntudatom is van.
Most leszek nyáron 13 éves és nem tudom hol tartsam a szülinapomat. Szerintetek? Milyen programookta ajánlotok?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!