Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Születésnapi meghívót hogy...

Barbikalola kérdése:

Születésnapi meghívót hogy tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
10éves leszek , szép egyedi meghívókat akarok de nem csicsásat, és csak lányokat és egy fiút hívok meg!
2011. nov. 23. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
photoshop
2011. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Photoshop persze, 9 éves lányoknak alap. Viccet félretéve ez a program lenne a legprofibb, és a legtöbb elképzelést megvalósító program. Meg mellé kell valaki, aki tudja mit csinál (talán még itt is akad rá ember).


Ha te akarod elkészíteni, szerintem a Word-ben is lehet kreatív dolgokat csinálni. Mivel az szövegszerkesztő, ott a szövegen lenne a hangsúly, a betűk kinézetén, szöveg elrendezésén. Színt lehet adni nekik, a háttérnek is, képeket is lehet beszúrni (kicsit bután kezeli). Ennek profi kiadványszerkesztő megfelelője az Adobe Indesign.


Ha jól rajzolsz, akár Paint is elég lehet, ott főleg a rajz-elemek lennének hangsúlyosak.

2011. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Paint a legalapabb, egész pofás dolgokat lehet vele csinálni, minimális tudással. A következő szint a Word lenne, ahhoz sem kell még túl nagy tudás. De persze Photoshop lenne a legideálisabb.
2011. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha office van gépen akor Power Point is

az is jó lehet

ha nincs Paint Windows ba alapból van

há Windows 7 ed van akor aban még jobb a Paint

rajzolgatsz bene szöveget irsz.

photoshop szerintem felesleges

meg adobe... jó hogy nem mâr mindent letölţene egy kis meghívóért:)

ha Open Office van a gépen ez ingyenes és kiseb mint a microsoft office akor eben is van

Draw vagy mi a neve amivel tudsz rajzolni

(másik az a Libre Office ami ingyenes)

na most én is felsoroltam 100 at

amikor a

PAINT böven elég lesz szerintem:)

2011. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!