Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek az exem szülinapjár...

Mit vegyek az exem szülinapjára? Vagy tök felesleges?

Figyelt kérdés

Hamarosan szülinapja lesz a volt nőmnek. és még fogalmam sincs hogy mit vehessek neki.

persze már fél éve hogy szakítottunk. de kicsit még barát. és biztos jól esne neki ha meglepném. hogy gondoltam rá.

persze ilyen nyálas dolgokat sem akarok neki venni.

szerintetek mi tetszik egy csajnak? és jól esne neki számára jelentene valamit?


2011. nov. 23. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az exednek??? Semmit!
2011. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha januárba nekem lesz. és ő meglep. akkor lehet be cinkelnék hogy én meg nem vettem semmit. lehet képes ilyenre is de lehet igazad van nem célszerű :)))))
2011. nov. 23. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Hm.


Ahhoz,hogy bárki érdemben válaszolni tudjon,alaposan ismerni kéne a kettőtök együtt töltött,közös múltját,és hogy miért mentetek szét,illetve,hogy azóta változott-e valami bármelyikőtökben,és hogy a másik fél is hasonlóan gondolkodik-e.


Ha teljesen kihült a kapcsolat,semmit nem éreztek egymás iránt,vagy ha odáig fajul a dolog,hogy az egyik fél szíve szerint "leköpné" a másikat,akkor felesleges.


Ha perzselő,lángoló szerelem már nincs,de azért barátivá szelidült e egykoron vad szerelem,akkor én a helyedben megkérdezném őt(a volt nődet) hogy 1. ő szeretné-e? 2.Nem kínos-e esetleg számára az ajándékozás az azóta esetleg összeszedett új pasija előtt? és ugyanezeket a kérdéseket magadnak is meg kell válaszolnod.


Ha mindezen túlvagy,akkor és mindenre olyan választ tudtál adni,hogy még mindig akarod az ajándékozást,csak akkor és csakis és kizárólag akkor kezdj el azon agyalni,hogy mit vegyél ajándékba neki - ja és persze -közeleg a karácsony- s ha majd karácsonykor az általad adott ajándékot ő is viszonozza karácsonykor,ugyanis kisgyermekkortól eltekintve az egyoldalú ajándékozás nem buli...

2011. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a konkrét egyértelmű választ. ! teljesen igazad van bárcsak mindenki hasonlóképpen gondolkodna mint te! :) !!!!! köszii ám fontolóra veszem. !
2011. nov. 23. 21:11
 5/5 anonim válasza:
Egy papírt a pozitív AIDS tesztedről.
2011. dec. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!