Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen volt a 18. születésnapo...

Milyen volt a 18. születésnapotok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Amilyen a többi. Nem tartom olyan fontosnak.
2011. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

szokásosan tré. nem kaptam semmit senkitől, a családom felköszöntött, meg akik közel állnak hozzám, mert az fb-re én nem teszem ki, csak azért hogy 100 idegen írogasson. nem volt benne extra, de ha a leg -átlag- alatibbat kell megkeresnem, azt mondanám, a 17. vitte a prímet.

19L

2011. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. hamarosan lesz, én se számítok nagy durranásra, de mégis más mint a többi, hiszen ilyenkor az ember "nagykoró" lett (papiron :) ) de van ami azt sejteti hogy kb a legrosszabb lesz az életembe...
2011. nov. 23. 21:30
 4/10 anonim válasza:
mikor van az a hamarosan?
2011. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
nálam házibuli volt,eljött néhány haverom és egy lány is.elég jól szórakozott mindenki,pedig anyukámék a másik házrészben volta,de egész jól viselték.A Tominak sikerült úgy berúgnia a piros Bacardi Breezertől,hogy ideje korán felment az emeleti szobámba,és lefeküdt aludni,de néha-néha felkelt hogy kirókázzon a tetőteraszomra szép pirosakat,Aznap éjjel kivittem a lányt apám kocsijába,és nagy örömömre hagyta hogy szájjal csináljam neki,majd ezután megkérdezte,hogy Ő is csinálja-e nekem azt,de én azt mondtam,hogy nem kell,mert én azt megalázónak tartom agy lány számára.Persze akkor még nem tudtam,hogy a lányok szeretik azt csinálni,meg azt sem,hogy homár vagyok.Mostanra már kezdek rájönni.Na mindegy a lényeg.hogy a Tomi szép piros tócsái az esti esővel szépen elkezdtek leszivárogni a falon úgyhogy a lenti falrész úgy nézett ki mintha egy vödör rózzaszin festéket öntöttek volna a falamra...
2011. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem karácsonykor van a születésnapom így hát a 18. is akkor volt:D tehát olyan karácsonyias:)
2011. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Franciaországban dolgoztam, megittuk a bort amit ajándékba vittünk, és iszonyú szerelmes voltam:-)
2011. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szülinapomon leesett a hó :)) Vicces volt, mert előtte anyu mindig azzal húzott, hogy bekövetekzik a világégés, ha betöltöm a 18at.

Aztán meglepetés bulim volt, ott volt az egész család és az akkori szerelmem. Jó volt :)

2011. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem emlékszem. :D
2011. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy hétig egyfolytában részeg voltam!
2022. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!