Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti hogy viselitek el a születé...

Ti hogy viselitek el a születésnapotokat?

Figyelt kérdés
Én mostanában egyre nehezebben: nyűgös vagyok, és szomorú. Már a születésnap előtt jó pár nappal elszomorodok, és nem tudok mit kezdeni ezzel az állapottal.
2011. dec. 20. 16:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Szerintem alap,hogy az ember megbékél a korával.Sajnos se idősebb,se fiatalabb nem tudsz lenni(idősebb majd lesz mindenki,csak bírja kivárni),de fiatalabb nem,ezzel nem lehet mit csinálni.

Nekem jólesik ha megemlékeznek róla,akár a kollégák,akár mások,mert ez annyit jelent,hogy fontos vagyok neki,nem felejtett el,benne vagyok az agyában.A korod meg csökkenni nem fog,csak nőni,ezzel nem lehet mit kezdeni,bele kell törődnöd.Megmásítani ezt amúgyse tudod.


Sovány vígasz,de körülötted mindenki más is öregszik.Én is,aki 29 vagyok,az öcsém is,aki 15,és apám is,aki 59.

2011. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Egész jól, nem zavar ha múlik az idő, mások velem együtt öregszenek. :-))))))
2011. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

22 lettem. Igazából nem is a korom zavar, hanem valami megmagyarázhatatlan.


Pontosabban: itt vagyok 22 évesen, és látom, hogy a velem egykorúak hol tartanak és hol tartok én. És ez sokszor lelomboz.

2011. dec. 20. 16:40
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 10 éve megálltam a 39-nél!!!!!!!!Ezt könnyen viselem!!!!!!!!!
2011. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Amióta kétjegyü, úgy érzem, öreg vagyok.
2011. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Így megértem, hogy mit érzel, de még nagyon fiatal vagy, neked is sikerülhet elérned mindazt amit nekik, csak 1-2 évvel később.
2011. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul. Utálom, hogy megöregedtem. Általában ilyenkor vagy egész nap dolgozom, vagy elrejtőzöm a lakásban és kerülök mindenkit.


31/f

2011. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Engem nem izgat. Igen, lehetne jobb is. Igen, tarthatnék előrébb is. DE lehetne sokkal rosszabb is.

És egyébként az, hogy a szülinapomon búbánatozom, semmit nem old meg. A szülinapnak egy értelme van, indok a bulizásra. Ezt tessék kihasználni!

2011. dec. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
31/F, pedig te most egy tök jó korban vagy, szerintem.
2011. dec. 20. 18:43
 10/24 anonim ***** válasza:
Egyre rosszabbul, jobban örülök annak, ha senkinek nem jut eszébe. 44/nő
2011. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!