Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki csak egy nap erejéig tünteti fel a szülinapját egy közösségi oldalon, hogy így megtudja hogy hányan kívánnak neki boldog szülinapot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért butaság, mert van aki a szülinap előtt egy héttel látogat csak fel az oldalra (és elvileg már előre láthatod, hogy kinek lesz szülinapja). Tehát ha csak aznap írja ki, akkor nem a reális számot fogja kapni, hogy hányan kívánnak neki boldog szülinapot, hiszen nem mindenki megy fel minden nap arra az oldalra. Ha mondjuk egy héttel előtte felrakta volna, úgy talán...


Amúgy meg semmit se gondolok.. Az eleve szimpatikus, hogy nem írja ki különben. :)

2011. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ha elmúlt 12, akkor gáz
2011. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Szarok rá, már bocs :)
2011. dec. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tökmindegy szerintem. Nekem elég, ha a közeli barátaim írnak köszöntőt, ők meg fb nélkül is tudják, hogy mikor van.
2011. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nincs is fent a szülinapom. Semmi szükségem idegenek köszöntésére.
2011. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
tök mindegy mert aki engem nem köszöntött fel azt én se fogom
2011. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen.

Aki fontos nekem, annak fejből tudom a szülinapját, és nem facebook-on fogom felköszönteni, akinek meg csak a facebook-ról tudom a szülinapját, azzal nem vagyok olyan viszonyban, hogy felköszöntsem.

2011. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!