Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Különleges szülinapi ajándékok...

Különleges szülinapi ajándékok fiúnak?

Figyelt kérdés
Valami különleges ajándékkal szeretném meglepni egyik fiú ismerősöm, és nincs semmi ötletem. Valami tipp? Nem szokványos ajándékokra gondolok, szokványos alatt értem például bögre, filmek, ruhák, parfüm, és az ehhez hasonló dolgok.
2011. dec. 25. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, minden ajándék szokványos. akkor mit szeretnél venni? mindegyik megoldást kilőtted.
2011. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem minden ajándék szokványos, ezek amiket felírtam átlagosak, ami azt jelenti, hogy az ajándék szóról a legtöbbeknek ez jut az eszébe. De ezeket a dolgokat az ember megveszi magának. Különleges például egy dísztőr, egy south parkos bögre, ha az illető szereti a south parkot, vagy például különleges teák, amiket külön teaboltokban lehet kapni, stb. Csak sajnos a legtöbb ilyen ötletemet ellőttem már, és gondoltam valaki hátha tud valami olyat mondani, amire mondjuk nem gondoltam még, és mégis különleges.
2011. dec. 28. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor vegyél neki egy párnát, lehet abból is van olyan szausz parkos. vegyél egy párologtatót, és hozzá mécsest, illóolajat. vagy ha szeret füstölgetni, akkor egy jó kis füstölő tartót + különleges illat. valami különleges belga csoki (vagy ami külföldről van XD) egy képkeret, amiben közös fotótok van (pl együtt nyaralós kép) nem nagyon írtad le, hogy mennyi idős, mivel foglakozik, hobbija, érdeklődési köre, minek tanul, vagányabb, vagy tanulósabb fajta, mennyi a keret? egy olyan toll, amin a neve van. hűtőmágnes, kulcstartó
2011. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amiket leírtál, a füstőlő, meg párologtató, már kapot korábban, de azt nem igazán szereti, külföldre meg nincs lehetőségem kijutni. Egyébként 21 éves, nem a tanulósabb fajta, szereti a számítógépeket, rockzenét, gitárokat, ill. a fantasy világát. Csak azért különleges eset, mert amire szüksége van, mmeg ami megtetszik neki, egyből megveszi. Tehát úgymond nem sok esélyem maradt olyat kitalálni, aminek örül is, meg amit nem kapott még, akár tőlem, akár szüleitől, vagy barátaitól. De már megvan az ötlet, csak nem biztos hogy be tudom szerezni. Egy ritka Rolling Stones könyvet szeretnék neki adni. :) Köszi azért a tippeket.
2011. dec. 29. 23:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy szereti a rockzenét. Lepd meg egy maraton jeggyel. Idén lesz az utolsó:(:(
2012. jan. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!