Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A testvérem 16 éves és lány...

A testvérem 16 éves és lány hamarosan közeleg a szülinapja, mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 16:51
 1/4 anonim válasza:

Hát, ez attól függ... Mert ezt sose tudhatja senki, vagy valami ruha, vagy játék... Sajnos nekem sincs ötletem most, minden lány más. Kérdezd meg h mit/milyen tárgyakat szeret, de ne azt ,hogy mit szeretne (teljesen más a 2...). És majd ha elmondja akkor valami azzal kapcsolatos dolgot veszel neki.


Am ti itt előttem 2en skacok jó nagy p*csök vagytok, mi a büdös f*sznak regisztráltatok ha nem tudtok normális, intelligens válszt adni?? Tiszta szánalom, húzzatok el a büdös f*szba és mást kritizáljatok. -.-"

2011. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Attól függ, milyen a testvéred! :) Vehetsz neki kozmetikumot pl. menj be a DM-be vagy a Rosmann-ba és válassz neki valamit onnan ( dezodor, kölni, smink) vagy akár könyvet is vehetsz neki :) Nézz körül a Vörös Pöttyös kiadó könyvei között, azt mostanában elég sokan szeretik!
2011. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
egy lovat. én örülnék a helyébe, de komolyan.
2012. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy vibrátort! :D
2012. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!