Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek egy...

Milyen ajándékot vegyek egy olyan srácnak, aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam,januárban lesz 15 és Ő is vett nekem ajándékot (egy elég drága parfümöt,nyakláncot+fülbevalót és 14 körömlakkot,mert akkor lettem 14 éves és imádom a körömlakkokat).

De nem tudom,hogy mit kéne neki vennem,mert gazdagok,ergo mindene megvan...:/


Hobbija nagyon nincs,szabadidejében vagy bmxezik vagy bulizik vagy Wii-zik vagy vásárolni jár (tudom,nem éppen valami férfias elfoglaltság...).


Már kérdeztem tőle,hogy mit szeretne(nagyon jóban vagyunk *.*),de azt mondta,hogy nem akar semmilyen ajándékot,de valamit biztosan venni fogok neki.


2011. dec. 30. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Gumimacik CD-t
2011. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vegyél neki sisakot. Ha szanaszét trancsírozza az arcát egy esésnél, biztos nem fog már annyira tetszeni.
2011. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
HA olyan jóba vagytok,akkor előhívathatsz rólatok egy képet,belerakhatod egy képkeretbe,vehetsz neki nagyon király parfümöt,persze igényeset,ami neki is tetszene,vagy valami király pénztárca ;) bocsi,ennyi ötletem van :D remélem tudtam segíteni :D
2011. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!