Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18. születésnapra reálisan...

18. születésnapra reálisan mennyit költenél?

Figyelt kérdés
Vagy ha már elmúltál és tartottad a szülinapod, akkor mennyit költöttél rá?
2012. jan. 4. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig a VANtól függ.

Nekem 20000...

2012. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nekünk haverommal 100-100 eu-ra jött ki. Fel van háborodva, hogy olyan sok, mivel ő 60-60 eura gondolt. 30 személynek...


Ugyan...

2012. jan. 4. 20:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint buliról van szó?

Kaja, piaköltség csak annyi, mint egy bármilyen más házibulin, hacsak nem rendelsz extrákat.

2012. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 józsibarát válasza:
100%
Család éves eredményének (összes bevétel - összes kiadás) 20%-a. Ha a család veszteséges, buli meg ajándék helyett az ünnepelt a veszteség 1/5-ét tartozik befizetni a kalapba, sőt mostantól rendszeresen, tekintve, hogy felnőtt lett.
2012. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Józsibarát baromi vicces.


Én kaptam egy szolid tortát, igaz, magasabb és nagyobb volt, mint a szokásos torták. Eljött a család, megállapítottuk, hogy ezt is megértük, és ennyi. 3 hónappal előtte halt meg a nagymamám, akit nagyon szerettem, nem volt kedvünk jobban ünnepelni. Feketében gyászoltunk mind.

2012. jan. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Családi körben egy vasat sem költöttem, és ez történt: apám szerzett egy tortát, illetve anyám-apám-húgom közösen adtak 2 db könyvet és két csomag ágyneműt. Anyám nagynénje meg egy szendvicssütőt és néhány konyharuhát. (Mivel egyetemre mentem, kollégiumba/albérletbe kellett az ilyesmi...) Átlagos születésnap volt, egyébként. Mint a többi, azelőtt.

Haveri-baráti körben úgy volt, hogy nem vittem túlzásba, nem is lett volna nagyon miből... meghívtam 4 barátomat, jófejek voltak, hoztak maguktól egy-egy üveg Martinit, bort, Jägert... Valaki sütött egy gyümölcstortát. Én meg két tepsi pogácsát, annak az anyagköltsége volt annyi, amennyi. Illetve sört vettem, fejenként 2-t, ergo 10 darabot. Kész.

Na, szóval nem fájt ez anyagilag olyan nagyon. :D

2012. jan. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi különös nem volt, ugyanolyan volt, mint a többi szülinapom. Nem is hiányzott más.
2012. jan. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Házibulit tartottam, nem kértem ajándékot, csupán mindenki hozzon egy üveg italt amit Ő szeret... Így egyedül a kaját fizettem, ami durván 2ezerből megvolt... Teljesen jó volt olyanokkal ünnepeltem akiket szeretek és olcsón is kijött.:)
2012. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Feljött egy csajszi hozzám vidékről, aki aztán az éjszaka után a barátnőm is lett, és ingyen volt :D
2012. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én még meg se ünnepeltem rendesen, épp érettségi időszak volt, családomnak meg mindenféle intéznivaló... mondjuk annyira nem is bánom. ez a 18 év csak annyit jelent, hogy törvényileg felnőtt vagy, de húdenagy változásokat nem hoz szerintem.
2012. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!