Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jövő hét szombaton lesz a szülinapi bulim és van egy elég jó barátnőm de az a baj, hogy bunkó!Pl. kölcsönkéri tőle valaki a radírját és egyből rávágja, hogy "mi van te kis csóró nincs pénzed radírra?" De olyanokkal ilyen akivel am. jóba van! És a többi barátnőim is ezt gondolták, beszéltünk vele azóta azért változik, de nem szeretném ha eljönne a bulimba és a többiek se! Az a baj, hogy kérdezte, hogy lesz-e bulim és mondtam, hogy nem mert nem szerettem volna erre akkor is : "biztos anyád nem engedi". Barátnőimmel már megbeszéltük, hogy titokba lesz a buli de félek, hogy rá jön valahonnan! Nem tudom mit csináljak még is hívjam meg vagy mi legyen?
2012. jan. 6. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
talán hívd meg.vagy úgy csináldh a buliba ne de utána napon menjetek el mind mondjuk egy teázóba és akkor mintha az lenne helyette.
2012. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben,biztos nem próbálnám titkolni előtte a bulit,hanem megmondanám,hogy mindenki ottlesz,csak őt nem hívod a viselkedése miatt.Biztos,hogy megsértődne,de legalább kicsit elgondolkodna a viselkedésén és lehet,hogy jobban igyekezne,hogy változtasson!
2012. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez elég nagy butaság volt. Biztos, hogy rá fog jönni. Elég ha csak egy közös ismerősötök kirak facebookra egy bulis képet.

Tessék konfrontálódni, igen lesz buli, de nem szeretném, ha ott lennél, mert nem tudsz viselkedni. Így őszinte és tisztességes. Bár ha már változik, akkor nem értem, miért ne hívhatnád meg.

2012. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom de akkor meg megsértődne meg mondta, hogy hívjam meg mindenképp ha lesz! Ők nem ismerik ezt az oldal!
2012. jan. 6. 19:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!