Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak anyukámnak...

Mit csináljak anyukámnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

mennyi idős, mennyi pénzben gondolkodsz, öltözködése (csinos, fiatalos, öreges, sportos), hobbija, munkája ?


Vegyél egy fa dobozkát (amiben majd a későbbiekben tudja tárolni az ékszereit) azt lefested temperával, lyukasztóval csinálsz rá mintákat, pöttyöket (lehet olyan lyukasztót venni, amivel egy mintát tudsz kilyukasztani, én pl láttam már olyat amivel agyalkát lehet) és ráteszel egy masnit, és kész is! Ezt a dobozkát a dekupázs technikával is megcsinálhatod! Keress rá googléba!


Fűzz neki gyöngyből karkötőt, nyakláncot!


Veszel olyan képkeretet, aminek a széle üvegből van! Ráfestesz valami mintát üvegfestékkel, és beleteszed a közös, vagy családi fényképeteket!


Egy zokniba, vagy pamut táskába hímezz valami virágot. Ez a tárgy akár terítő is lehet.


Süss egy szív alakú tortát!

2012. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Bukfencezz egyet neki.
2012. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
14:01 a fadobozba hogyan lyukasszon mintát lyukasztóval, te észlény? darabokra reped a fa.
2012. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Jaj már , nem a fára gondolt ....

Szerintem úgy értette hogy papírból lyukaszt mintákat és azt ragasztja rá ..... :D

2012. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!