Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot adjak 18....

Milyen ajándékot adjak 18. születésnapra egy barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Nem akarok valami bóvli hülyeséget venni neki, amit fél év múlva elrak, mert csak porfogó lenne. Inkább olyasvalamit szeretnék, amiről később is eszébe jutok, vagy éppen valami hasznos dolog. Olyan ötletek is jók, amiket mondjuk kézzel kell nekem megcsinálni. Nincs sok ötletem most, úgyhogy légyszíves segítsetek! :D
2012. jan. 13. 14:37
 1/2 anonim válasza:

Én a barátomtól a 18. szülinapomra ékszert kaptam. bizsut,de mivel fémérzékeny vagyok,így is extra drága lehetett. kaptam már ékszertartót,parfümöt,és legutóbb derékmelegítőt,ez volt a legfigyelmesebb ajándéka,miután 2hetente felfáztam.

bármit is veszel,legyél figyelmes,és jusson eszedbe h milyen megjegyzéseket tesz a kirakat előtt,vagy min akad meg a szeme.mellé egy kis csoki,vagy virág és ki fog ugrani a bőréből!amúgy meg biztosan bárminek örül,ha olyantól van akit szeret. :)

2012. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem is nyakláncot vegyél mondjuk vmi ilyesmit [link]
2012. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!