Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Fiúk Ti minek örülnétek ha...

Fiúk Ti minek örülnétek ha mit kapnátok egy lánytól szülinapra? (lent bőv)

Figyelt kérdés
Nagyon kérném a segítségeteket. Februárba lesz egy viszonylag hozzám közel álló fiú szülinapja. 21 éves lesz. Nem tudok neki mit venni, és szeretnék egy olyat amit tud használni a mindennapokba ill emlékezni fog rá,h tőlem van.És a nehézség oka,h mindene megvan.A fiú bolondos felnőtt létére,perverz. (ital meg ilyenekt nem akaork neki venni) Fiúk-Lányok kérném segítségeteket!!! Nagy bajba vagyok :(
2012. jan. 22. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha perverz, akkor adódik a válasz: egy bdsm készletet.


+1: Ciki, ha esetleg félreérti.

+2: Ha te is úgy érted, ahogy ő félreérti, akkor személyesen mutasd meg neki, hogy hogy kell használnia a készletet :)

2012. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem is jó az előző válasza... vagy egy 50 db-os coton gumi amit veled használ el! mindíg az eszedbe lesz ha használja hidd el! sok sikert! amúgy tényleg jó nagy bajba vagy most! nem lennék a helyedbe! nem is tudom, hogyan bírnám nyugtató és alkohol nélkül !:) sok sikert .
2012. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

"... szeretnék egy olyat amit tud használni a mindennapokba ill emlékezni fog rá,h tőlem van."


Tőle származó, pozitív terhességi tesztről kiállított aranykeretes okirat.

Egy életre nem fogja elfelejteni, és bármelyik nőre is nézzen rá, mindig eszébe fogsz neki jutni, azt garantálom :D

2012. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Válassz valamit innen, én idáig még mindenki hobbijához illő/viccesen ráutaló ajándékot találtam náluk:

[link]

2012. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rózsaszín baseball sapka, sárga cipőfűző, svájci bicska, francia kártya, tangram kirakós játék
2012. jan. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!