Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen programok/játékok...

Milyen programok/játékok legyenek a lányom 11. szülinapi buliján?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 22:13
 1/5 anonim válasza:
100%

Hányan lesznek?


Unokaöcsém amikor 11 éves volt, otthon néhány osztálytársával és barátjával ünnepelt, én is ott voltam a nővéremmel (szülinapos anyja) együtt, mint gyerekfelvigyázó :) Kb 20 gyerek volt, télen, péntek délután/este.


Otthon van nekik ping-pong, csocsóasztal és karaoke-szett, ezekkel elszórakoztak a gyerekek, illetve játszottunk kis fejlesztő játékokat is. Pl. lerajzolok egy egyszerű ábrát: ház, mellette fa, felette felhő, kis domb, virág. Egy gyerek nézi a rajzot, és elmondja a többinek, hogy a ház a lap melyik szélén van, hogy néz ki, mekkora, hány ablaka van, hogy a felhő, a virág, a fa, stb... kis kommunikáció- és figyelemfejlesztő játék, élvezték a gyerekek :)

Barkochbáztunk, amerikából jöttemeztünk, társasjátékoztunk, közben voltak sütik, estére pizzát rendeltünk, torta is volt persze.

Rajzoltunk is, meg készítettünk papírból különféle dolgokat vágással, hajtogatással ,ragasztással. Különféle szójátékok, nagyon élvezik a gyerekek a süket postást, amikor leülnek egymás mellé, az első kigondol egy mondatot, és a mellette ülő gyerek fülébe súgja, hogy csak ő hallja, egyszer, majd ő tovább és tovább, meglátjuk, mi lesz a végére :)

2012. jan. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a mondatos játék jutott eszembe, én ezt nagyon szerettem kislányként. Illetve, volt még egy játék amit mi játszottunk bulikon, lehet már gagyinak számít: fogtunk egy újságpapírt, és azon kellett párban vagy egyedül táncolni. Nem szabadott lelépni az újságról! Amikor leállították a zenét, mindig félbe kellett hajtani a lapot. Addig ment így, míg csak egy ember/pár maradt. :) Párban viccesebb volt, a végén már fel kellett venni a táncpartnert a hátunkra, csak úgy fértünk el. :D
2012. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az ötleteket! Nagyon jól sikerült a buli! :)
2012. febr. 10. 10:36
 4/5 anonim válasza:
chippendale show
2013. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Utolsó!

De beteg vagy! XD

2013. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!