Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a Páromnak a...

Mit vegyek a Páromnak a szülinapjára?

Figyelt kérdés

22 éves lesz és tudom, hogy én ismerem, de valahogy nem találom a megfelelő ajándékot. Szereti a történelmi, igaz filmeket és könyveket, mélyen vallásos, szereti az embereket, a természetben sétálni, sportol(kerékpár, úszás), kalandvágyó és imád utazni, valóságos zseni, de így is sokat kell tanulnia, tehát nem túl gyakran tudunk találkozni. Elegánsan öltözködik, ügyel a külsejére (tehát ápolt, van parfümje), udvarias, barátságos(akárkivel órákon át el tud csevegni), precíz (van notesze és hozzáillő tolla) nagyon romantikus, szeret enni (mindent kipróbál, amit csak lehet). Nem az a szám.gépezős típus, nincs közös képünk (vagyis olyan, ahol tetszik önmagának), nem magyar(nem is beszél magyarul), van órája, nincs kimondott kedvenc énekese, focit és egyéb sportokat ritkán néz, alkoholt nem fogyaszt, nem dohányzik, hiányzik a családja (két éve volt otthon utoljára, mert anyagiak miatt nem tudott hazajutni), engem akar megkapni örökre, de sajnos erre még várnia kell. Sütni sajnos nem tudok Neki, mert nincs sütőm se időm. Mit vehetnék neki?

örök hála annak, aki tud segíteni


2012. febr. 3. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Húgodat.
2012. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyakkendötü, papírvágó kés, levélnehezék, iránytü.
2012. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menjetek el kirándulni, barlangtúra,wellnes hétvége,Pécsre a lakatfalhoz,Eger történelmi város stb.

Vegyél neki egy jegyet a hazaútra!

2012. febr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de sajnos egyik sem kivitelezhető
2012. febr. 4. 18:31
 5/8 anonim válasza:
Egy szív alakú párnát!
2012. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy pár zoknit!
2012. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, de már kilőve :(
2012. febr. 8. 18:33
 8/8 milili válasza:
sztem vidd el egy termálfürdőbe
2012. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!